Başvurular

İŞKUR TYP İl ve İlçelere Yeni Personel Alımı Başvurusu 2022

İŞKUR TYP İl ve İlçelere Yeni Personel Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR TYP İl ve İlçelere Yeni Personel Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR TYP İl ve İlçelere Yeni Personel Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR TYP İl ve İlçelere Yeni Personel Alımı Başvurusu

İŞKUR TYP yeni iş ilanları ile kamuya personeller alınıyor. İl ve İlçe Müftülükleri bünyesine alınacak TYP personelleri kurum adı altında Çevre temizliği işleri yapacak ve işin başlangıç tarihi 01 Kasım 2021 olup 30 Nisan 2022 tarihinde personellerin işine son verilecek.

Yapılan İŞKUR TYP personeli alımları Malatya Yeşilyurt, Hekimhan Pütürge, Doğanşehir il ve ilçelerine yapılacak. Bütün ilçeler için başvuru son tarihi 24 Ekim 2021 olarak yayınlandı. 

Hekimhan TYP Personel Alımı

Malatya Hekimhan beldesine alınacak TYP personeller İlçe Müftülüğü bünyesine 5 kişi alınacak. İŞKUR üzerinden başvuru yapılabilecek alımına TYP numarası 304272 olarak yayınlandı. Hekimhan TYP işçi alımı başvuruları 20 Ekimde başladı ve 24 Ekim 2021 tarihi başvuru için son gün. Bu alıma başvuru için adayların Hekimhan ikametli olması gerekmektedir.

temizlik-1.jpg

Yeşilyurt TYP Personel Alımı

Malatya Yeşilyurt Müftülüğüne yapılacak 5 TYP işçi alımında alınacak personeller çevre temizliği işi yapacaklar ve alımlar liste yöntemi ile yapılacak. TYP başvuru numarası 304273 olup Yeşilyurt ikametli bireyler başvuru yapabilecekler.

Pütürge TYP Personel Alımı

Pütürge ilçe müftülüğüne TYP kapsamı içinde 5 işçi alımı için başvuru TYP numarası 304372 olarak yayınlandı. Bu alıma yalnızca Pütürge ikametli bireyler başvuru yapabilecekler.

Doğanşehir İŞKUR TYP 5 Personel Alımı

İŞKUR TYP iş ilanı ile Doğanşehir Müftülüğü adı altında çalışacak 5 işçi alımı yapılacak. Doğanşehir ikametli bireylerin başvuru yapabileceği bu alım için TYP numarası 304373 olarak yayınlandı.

Başvuru için “https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx” linkini kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu