Başvurular

İŞKUR TYP Hastaneler 195 Kamu Personeli Alımı Başvuru 26 Ağustos Son 2022

İŞKUR TYP Hastaneler 195 Kamu Personeli Alımı Başvuru 26 Ağustos Son 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR TYP Hastaneler 195 Kamu Personeli Alımı Başvuru 26 Ağustos Son ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR TYP Hastaneler 195 Kamu Personeli Alımı Başvuru 26 Ağustos Son ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR TYP Hastaneler 195 Kamu Personeli Alımı Başvuru 26 Ağustos Son

İŞKUR TYP Hastaneler 195 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

TYP personeli alımı ilanları yayınlanarak başvuruları kabul etmeye başladı. Şuan yayında bulunan Sağlık Bakanlığı hastaneleri ilanları başvuruları kabul ediyor. Adaylar başvurularını 26 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapmaları istenmiştir.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Başvuru şartlarını taşıyan ve başvuru yapmaya herhangi bir engeli bulunmayan adaylar başvurularını 26 Ağustos 2021 tarihleri bitimine kadar https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır. İzmir Şoför alımı başvuruları 302312 numarası ile Balıkesir Şoför alımı başvuruları ise 302212 iş ilan numarası üzerinden yapılacaktır.

Sağlık Bakanlığı 195 işçi alımı yapıyor. İlana göre Balıkesir 45 şoför ve ambulans şoförü alımı yapıyor, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü 150 şoför alımı ile birlikte toplam 195 işçi alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

18 yaşını doldurmuş olmak, 50 yaşını doldurmamış olmak. Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik Kurum ve kuruluşlarından emeklilik yahut yaşlılık maaşı almıyor olmak. Erkek adayların askerliğini yapmış olması yahut askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir. En az ilkokul mezunu olmak gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeleri

Nüfus cüzdanı fotokopisi isteniyor. Adayın görevini yapmasına engel bir durumu bulunmadığına dair beyanı, adayların askerliğini yapmış olması yahut askerlikle ilişiği bulunmadığına dair beyanı isteniyor. Son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf belgeleri istediğimiz belgelerin iletilmesi ile yapılacaktır.

Yeni ilanlar çıktıkça sunuluyor. Anlık olarak takip için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirin yahut sosyal platformlarımızdan takip edin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu