Başvurular

İŞKUR TYP 105 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli(Ardahan) 2022

İŞKUR TYP 105 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli(Ardahan) 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR TYP 105 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli(Ardahan) ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR TYP 105 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli(Ardahan) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR TYP 105 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli(Ardahan)

İŞKUR üzerinden yayına giren TYP kamu personeli alım ilanı ile aşağıda gösterilen kurumlarda çalışacak 100 kişi işçi alımı yapılacak.

Ardahan TYP Alımı Ayrıntıları

Ardahan kamu kurumları TYP alımında personellerin işe başlama tarihi 01 Ekim 2021 olarak bilgisi verildi. İş sonu tarihi olarak ise 30 Haziran 2022 tarihi olarak bilgisi verildi. Alınacak personeller toplam 270 gün çalıştırılacaklar.

İŞKUR TYP Personel Alımında Başvurular ve Diğer Hususlar

İŞKUR TYP ile Ardahan iline alınacak TYP personel sayıları ve başvuru numaralarını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

İl Müftülüğü

303106 TYP numaralı kamu işçi alımı ile İl Müftülüğüne 5 kişi temizlik görevlisi personel alınacak. Alınacak personellerin seçimi liste yöntemi ile yapılacak. Ardahan Merkez ve Göle ilçesi ikametli bireyler başvuru yapabilecek ve başvuru yapabilecek bireyler için son tarih 12 Eylül 2021 olarak yayınlandı.

Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü

303107 TYP numaralı işçi alımı ilanı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesine 6 kişi Temizlik görevlisi personel alınacak. Ardahan Merkez ve Göle ilçesi ikametli bireyler başvuru yapabilecek ve başvuru son tarihi 12 Eylül 2021 olarak bilgisi verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

303108 numaralı İŞKUR TYP işçi alımı ilanı ile Milli Eğitim Müdürlüğü adı altında bakım onarım ve temizlik görevlisi olarak çalışacak 64 işçi alımı yapılacak. Ardahan merkez, Çıldır, Hanak, Posof, Damal ikametli bireyler başvuru yapabilecek ve 12 Eylül 2021 son başvuru tarihi.

Göle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

303110 İŞKUR TYP numaralı iş ilanı ile Göle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 30 kişi temizlik görevlisi ve bakım onarım personeli alınacak. Sadece Göle ilçesi ikametliler başvuru yapabilecekler.

Başvurular Nasıl Yapılacak

Şartları taşıyarak başvuru yapmak isteyen adaylar yukarıdaki TYP numaraları ile İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuru yapmak için.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu