Başvurular

İŞKUR THY Personel Alımı Duyurusu (Şehir listesi ve Başvuru Şartları) 2022

İŞKUR THY Personel Alımı Duyurusu (Şehir listesi ve Başvuru Şartları) 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR THY Personel Alımı Duyurusu (Şehir listesi ve Başvuru Şartları) ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR THY Personel Alımı Duyurusu (Şehir listesi ve Başvuru Şartları) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR THY Personel Alımı Duyurusu (Şehir listesi ve Başvuru Şartları)

İŞKUR THY PERSONEL ALIMI İLAN DUYURUSU

Türk Hava Yolları işçi alımı için ilanları yayınlamıştır. THY 3 şehir listesi ve ilan başvuru numaraları ilave edilmiştir. Adaylar ilan durumuna göre 18 il 60 yaş içinde olabilecektir. THY iştiraki olan firmalar üzerinden alım gerçekleştiriliyor.

Şehir Listesi ve Başvuru Şekli

Alımı İstanbul, Ankara ve Antalya şehirleri yapacaktır. Başvuru yapacaklar her ilanın içinde bulunan iş ilan numaralarını tercih ederek işlem yapacaktır. Başka türlü yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar verilen ilan numarası ile elektronik ortamda ve gösterilen son tarih öncesinde yapması istenmiştir.

Ankara THY SSENKRUPP INDUSTRIAL SOLUTIONS minimum ortaöğretim (lise) mezunu kaynakçı alımı yapılacak. Adaylar 20 ile 40 yaş içinde olması istenmektedir. Başvuru yapacaklar 00006112480 iş ilan numarasını kullanacaktır. 27 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edilecek. Askerliğini yapmış yahut muaf olanların başvurusu kabul edilecek.

Antalya temizlik personeli alımı ve beden işçi alımı 3 kişi olarak yapıyor. Daimi statüde çalışacak personel için başvuruları 00006133123 olarak ilan edilmiştir. Başvurusu 4 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecek. En az ilkokul mezunu 18 ile 35 yaş içinde olan vatandaşlar başvuru yapacaktır. Engelli durumu olanların başvurusu alınacak.

İstanbul PRATT WHİTNEY THY Teknik Uçak Motoru Bakım Merkezi İstanbul adresinde çalıştırılmak üzere 1 işçi alımı yapılacak. Düğer mühendisler unvanında alım yaşanacaktir. En az lisans mezunu olan adayların başvurusu alınacak. Bu ilana 20 ile 60 yaş içinde olan bireyler başvuru yapabilecek. Makine, Endüstri, Metalurji, Uçak ve Uzay mühendislikleri bölümü mezun olması talep edilmiştir. Başvuru yapacaklar 00006093715 iş ilan numarasını kullanması gerekiyor. 17 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edecektir. Engelli statüsünde alım yaşanacaktir.

Not: Bu ilanların tamamında ikamet ediyor olmak zorunluluğu yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu