Başvurular

İŞKUR Öğretmenevleri kamu personeli alımı (başvuruları 29 Nisan 3 Mayıs) 2022

İŞKUR Öğretmenevleri kamu personeli alımı (başvuruları 29 Nisan 3 Mayıs) 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Öğretmenevleri kamu personeli alımı (başvuruları 29 Nisan 3 Mayıs) ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Öğretmenevleri kamu personeli alımı (başvuruları 29 Nisan 3 Mayıs) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Öğretmenevleri kamu personeli alımı (başvuruları 29 Nisan 3 Mayıs)

İŞKUR kamu personeli alımı 3 farklı öğretmenevi ilanları ile sürdürmekte. İlkokul, lise, önlisans yahut lisans mezunu adaylar bu alımlara başvuru yapabilecek. Balıkesir Bandırma Öğretmenevi, Çanakkale Bayramiç Öğretmenevi Tesisleri ve Karaman Öğretmenevi bu alımları yapacak.

Başvurusu 3 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar aşağıda verilen ilan numaraları ile birlikte elektronik ortamda yapılacak.

Balıkesir Bandırma Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü İlanları

Aşçı alımı 1 kişi için şartlar; minimum ilköğretim en fazla lise mezunu olması talep ediliyor. Başvurusu 00006005359 iş kurumu iş ilan numarası ile yapılacak.

Temizlik görevlisi alımı 1 kişi için şartlar; 00006005572 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak. 18 yaşını tamamlamış olmak, en fazla ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olmak. MEB onaylı salgın zamanında sağlıklı beslenme belgesine sahip olması gerekmektedir.

Garson alımı 3 kişi için şartlar; adaylar başvurularını 00006005576 iş ilan numarası ile yapabilecek. İlkokul, ortaokul ve lise mezunu adayların başvurusu kabul edilecek. 18 yaşını dolduran adayların başvurusu alınacak.

Aşçı yardımcısı alımı 1 kişi şartları; başvuru İŞKUR 00006005471 iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır. İlkokul ve lise içinde olan öğrenim durumları başvuru yapabilir.

Çanakkale Bayramiç Öğretmenevi Sosyal Tesis İşletmesi Müdürlüğü İlanı

Aşçı alımı 1 kişi için şartları; İlkokul, ortaokul yahut lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 00006011119 İŞKUR ilanı numarası ile başvuru yapılacak.

Karaman Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü İlanı

Resepsiyon görevlisi (ön büro elemanı) alımı 1 kişi şartları; lise, önlisans yahut lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Daha önce sosyal tesislerde minimum 3 yıl çalışmış olmak. Diksiyon kursu eğitimi almış olmak. Konaklama ve seyahat hizmetleri belgesi almış olmak. Yönetici asistanlığı belgesi almış olmak. Adli sicil kaydı bulunmaması gerekmektedir. 18-45 yaş içinde olanlar başvuru yapabiliyor. Başvuru İŞKUR ilanları 00006009524 numarası olarak ulaşıme açıldı.

Bu alımlarda ikamet şartı yer alıyor. başvuru yapacaklar ilanın verildiği şehirlerde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Sizde şehrinizde olacak alımları kaçırmamak için aşağıda bulunan ücretsiz cep uygulamayı indirerek anlık haber alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu