Başvurular

İŞKUR Milli Eğitim Kamu Personeli Alım (En Az İlkokul Mezun Büro İşçi) 2022

İŞKUR Milli Eğitim Kamu Personeli Alım (En Az İlkokul Mezun Büro İşçi) 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Milli Eğitim Kamu Personeli Alım (En Az İlkokul Mezun Büro İşçi) ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Milli Eğitim Kamu Personeli Alım (En Az İlkokul Mezun Büro İşçi) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Milli Eğitim Kamu Personeli Alım (En Az İlkokul Mezun Büro İşçi)

Kamu personeli alımı kapsamı içinde yayımlanan İŞKUR ilanları ile Milli Eğitim Müdürlüğü 18 yaşını doldurmuş olmak şartı ile 1 büro işçisi alımı yapıyor.

Başvuru Şartları;

18 yaşını tamamlamış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. En fazla ortaöğretim mezunu olmak ve minimum ilköğretim mezunu olmak şartları aranıyor.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak, arşiv soruşturma sonucu olumlu olmak gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor, ÖSYM sonuç belgesi şartı da aranmaktadır.

Başvuru için gereken belgeler;

Mezuniyet belgesi, Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmadığına dair belge. Kamu haklarından mahrum bulunmadığına dair belge, Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, askerlik durum belgesi belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir. KPSS sonuç belgesi, İkamet belgesi, belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve Tarihi;

Başvuru şartlarını taşıyan ve gereken belgelere sahip adaylar başvurularını 00006244150 İŞKUR iş numarası üzerinden yapabileceklerdir. Başvuru şartlarını taşıyan ve gereken belgelere sahip adaylar başvurularını 1 Eylül 2021 ve 6 Eylül 2021 tarihleri içinden online olarak yahut gösterilen diğer şekiller yolu ile yapabileceklerdir.

Kars sınırları içinde ikamet ediyor olmak, şartlarına sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir. Başvuruda bulunacaklar için bu ilanda İkamet şartı arandığı bilgisi verildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu