Başvurular

İŞKUR Mesleklerde 8 Daimi Personel Alınıyor 2022

İŞKUR Mesleklerde 8 Daimi Personel Alınıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Mesleklerde 8 Daimi Personel Alınıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Mesleklerde 8 Daimi Personel Alınıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Mesleklerde 8 Daimi Personel Alınıyor

İŞKUR ile kamu kurumlarının iktisadi işletmesi olarak faaliyet gösteren firmalar bünyesine alım olarak tabir edilen kurum dışı kamu personeli alım ilanları ile Kaş Belediyesi işletmesi Kaş Likya Turizm Ltd. Şti. bünyesine 8 daimi işçi alımı yapılıyor.

Kurum dışı olarak alınacak personeller 1 kişi Oto Elektrik Tamircisi, 1 kişi kaynakçı, 5 kişi iş makinesi operatörü ve 1 Şoför olarak açıklamaldu. Yapılacak alımda alınacak bütün personeller daimi anlaşmali olarak çalıştırılacaklar.

Aşağıda ünvanlara göre alım şartlarını dile getirdiğimiz iş ilanlarına başvuru işlemleri 17 Eylül 2021 tarihine kadar Andifli Mah. Halk Konutları Sokak D Blok 10/4-4 Kaş Antalya adresine yapılması gerekmektedir. Başvurular sonrasında uygun görülen personel adayları görüşmeye alınacaklar.

Şoför Adayları En Az 12 Ay Tecrübeli olmalı

Şoför olarak alınacak personel adaylarının 18 yaşını tamamlamış olması, Kaş ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması, C sınıfı ehliyeti olması, SRC ve psikoteknik belgesi sahibi olması, adayların minimum 12 ay profesyonel olması şartları aranmakta.

5 Kişi Ekskavatör-Greyder-Beko Loder Operatörü Daimi Olarak Çalışacak

5 kişi İş makinesi operatörü olarak alınacak bireylerde ekskavatör, greyder, beko loder gibi mesleki yeterlilik sertifikası bulunması, kaş ilçe sınırları içinde ikamet etmesi, 18 yaşını tamamlamış olması, minimum 12 ay işinde uzman olması şartları bulunmaktadır.

Kaynakçı Mesleki Yeterlilik Belgesi Şartı Bulunuyor

Kaynakçı olarak alınacak 1 personel adayının 18 yaşını tamamlamış olması, mesleki yeterlilik belgesi sahibi olması, kaş ilçe sınırları içinde ikamet etmesi şartları aranmaktadır.

Kaş İkametli Oto Elektrikçi Alımı

Alınacak 1 kişi oto elektrikçi başvurusunda bulunmak için adayların kaş ikametli olması, mesleki yeterlilik belgesi olması, emekliliğe hak kazanmamış olması, minimum 18 yaşında olması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzları

kas1.jpg

kas2.jpgkas3.jpgkas4.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu