Başvurular

İŞKUR lise mezun 4.128TL maaş kayıt-kabul personeli ve hemşire alınıyor 2022

İŞKUR lise mezun 4.128TL maaş kayıt-kabul personeli ve hemşire alınıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR lise mezun 4.128TL maaş kayıt-kabul personeli ve hemşire alınıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR lise mezun 4.128TL maaş kayıt-kabul personeli ve hemşire alınıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR lise mezun 4.128TL maaş kayıt-kabul personeli ve hemşire alınıyor

İŞKUR üzerinden yapılan kurum dışı kamu personeli alım iş ilanları ile İstanbul İSPER bünyesine yeni personeller alınıyor. İstanbul İSPER bünyesine alınacak bu personeller daimi olarak okuldan yeni mezun yahut işinde uzman bireyler içinden alınıyor.

İSPER En Az Lise Mezunu 1 Hasta Kayıt-Kabul Personeli Alımı

İSPER işçi alımında alınacak personellerin minimum lise mezunu olması, mezuniyetinin yeni mezun olanlar içinden yahut işinde uzman olanlar içinden alınacaklar.

Alınacak kamu personelleri İstanbul genelinde ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri projelerinde haftalık 45 saat olacak biçimde saat 08.00 ile 17.00 içinde çalıştırılacaklar.

En az lise mezunu hasta kayıt ve kabul personeli olarak alınacak bireylerin 27 Mayıs 2021 tarihine kadar başvurularını baş[email protected] adresi üzerinden  özgeçmiş gönderilmesi şeklinde yapacaklar.

İSPER başvuran bireylere mülakat için yer ve zamanı mesaj veya mail yoluyla bildirecek.

isper-hasta-kayit-kabul-personeli.jpg

İSPER En Az Sağlık Meslek Lisesi Mezunu Hemşire Alımı

İSPER bünyesine yapılacak diğer işçi alımı ise minimum sağlık meslek lisesi mezunu 1 Hemşire olarak yapıyor.

En az lise mezunu Hemşire personel alım adaylarının lise hemşirelik mezunu olması şartı bulunmakla birlikte meslek yüksekokulu yahut lisans hemşirelik mezunlarına öncelik verilecek.

Hemşire alımı da yine yukarıda gösterilen biçimde 27 Mayıs 2021 tarihine kadar gösterilen mail adresine özgeçmiş gönderilerek yapılacak.

isper-hemsire.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu