Başvurular

İŞKUR lise mezun 12 Güvenlik Görevlisi alınıyor 2022

İŞKUR lise mezun 12 Güvenlik Görevlisi alınıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR lise mezun 12 Güvenlik Görevlisi alınıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR lise mezun 12 Güvenlik Görevlisi alınıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR lise mezun 12 Güvenlik Görevlisi alınıyor

Güncel resmi kamu personeli alım ilanları yayınlanmaya sürdürmekte. Bu defa İŞKUR üzerinden minimum lise mezunu Güvenlik Görevlisi personeli alımı ilanı 00006005143 İŞKUR iş ilan numarası ile yayınlandı.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesine alınacak minimum lise mezun 12 Güvenlik Görevlisi alımı için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup alınacak personeller 2 ay deneme süresi ile işe ekranlara geleceklar bu süre sonunda başarısız olanların iş anlaşmasi sona erdirilecek.

36 yaşından gün alan başvuru yapamayacak

En az lise mezunu en fazla ön lisans mezunu olması,

Adayların 18 yaşından büyük 36 yaşından gün almamış olması,

Özel Güvenlik silahsız kimlik kartına sahip olması,

İzmir il merkezi ve ilçelerinden yapılacak başvurular tercih edilecek,

Askerlik ile ilişikleri olmaması,

Başvuracak adayların asgari kadınlarda minimum 165 santim, erkek adayların 175 santim boyunda olması,

Üniversite İzmir ili ve ilçelerindeki tüm yerleşkelerinde çalışma şartını kabullenmeleri şartları bulunmaktadır.

Güvenlik Görevlisi Başvurusu

Güvenlik Görevlisi işçi alımına şartları taşıyan adayların 30 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR konak Hizmet Merkezi 00006005143 iş ilan numarası ile İŞKUR hizmet merkezlerinden, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden, e devlet veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Üniversite işçi alımı kura işlemleri

İŞKUR başvuruları sonrasında üniversite aracılığıyla personel alım işlemleri kura çekimiyle devam edecek. Kura çekimi 11 Mayıs 2021 tarihinde SEM Alsfakat/ Konak /İzmir adresinde yapılacak ve internet üzerinden canlı yayına girecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu