Başvurular

İŞKUR kurum dışı 800 kişilik kamu işçisi alımı 8-14 Nisan Başvurusu 2022

İŞKUR kurum dışı 800 kişilik kamu işçisi alımı 8-14 Nisan Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR kurum dışı 800 kişilik kamu işçisi alımı 8-14 Nisan Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR kurum dışı 800 kişilik kamu işçisi alımı 8-14 Nisan Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR kurum dışı 800 kişilik kamu işçisi alımı 8-14 Nisan Başvurusu

İŞKUR kurum dışı 800 kişilik kamu işçisi alım ilanı yayımlandı. Adaylardan ilk kez istenen niteliklerden bir tanesi adayın beden işlerinde minimum 1 yıllık tecrübesinin bulunması. Bu ilan içinde adaylardan KPSS şartı ve mezuniyet bildirimi istenmiyor. Peki adaylarda aranan koşullar nelerdir?

Öncelikle bay bayan tüm bireyler ve tüm Türkiye genelinden başvuruda bulunulabilecektir. İlanda İstanbul ilinde ikamet etmek gibi bir şart yer almıyor.

İşte diğer özel şartlar;

Bay Bayan adayların park ve bahçe işlerinde profesyonel olması,

20 ile 50 yaş içinde olması,

Herhangi bir fiziki engelinin bulunmaması şartları bu ilan için aranmaktadır. Bu şartları taşıyan bireyler hangi belgelerle nereye başvuruda bulunmalı?

Başvuru süreci ve sonrası nasıl olacak?

Kurumdışı İstanbul ilinde yapılacak olan 800 kişilik bu dev istihdam için adaylardan yalnızca personel resimli CV doldurmaları istenmektedir. Yani özgeçmiş detaylarının personel resimli belgeye doldurulması gereklidir. Daha sonra adayların kariyer.ibb.istanbul isimli resmi internet sitesinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Çalışma şartları: İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. aracılığıyla istihdam edilecek olan 800 kişilik kamu işçisinin çalışma şartları ise İstanbul genelinde günlük 7,5 saat olmak üzere haftalık toplam 45 saat çalışma planları bulunmaktadır.
İŞKUR aracılığıyla yayımlanan bu ilanda adaylara mülakat yapılıp yapılmayacağına dair herhangi bir ibare bulunmamaktadır.

bay-bayan-800-kisilik-kamu-iscisi-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu