Başvurular

İŞKUR KPSS’siz Kamu Personeli Alımı ve İşçi Alımı İlan Başvurusu 2022

İŞKUR KPSS’siz Kamu Personeli Alımı ve İşçi Alımı İlan Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR KPSS’siz Kamu Personeli Alımı ve İşçi Alımı İlan Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR KPSS’siz Kamu Personeli Alımı ve İşçi Alımı İlan Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR KPSS’siz Kamu Personeli Alımı ve İşçi Alımı İlan Başvurusu

İŞKUR KPSS’siz kamu kurumlarına kamu personeli alımı ve işçi alımı ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilana göre ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları bu alımlara başvuru yapabilecek. Bu alımları Bakanlık, DSİ, Belediyeler ve Öğretmenevleri yapıyor.

Her ilanın genel bilgisi sayfa içinde ve tüm detaylar sayfa sonunda bunun bunun yanında haber olarak sunulmuştur. Bu alımlara başvurular internet ortamında online olarak yapılacak.

Öğretmenevleri kamu personeli alımı Erzincan ve Giresun şehirlerine yapılıyor. Erzincan Kemah Öğretmenevi kaloriferci ve Giresun Tirebolu Öğretmenevi ön büro elemanı alımı yapacak. İlkokul, lise, önlisans yahut lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 5 büro personeli alımı yapıyor. Başvurusu Türkiye genelinden alınıyor. Başvuru yapacaklar önlisans ve lisans mezunu olması gerekiyor. Başvurusu 19 Nisan 2021 de bitiyor.

Elazığ Sivrice Belediye Başkanlığı 5 temizlik personeli alımı yapıyor. Alıma başvuru yalnızca Elazığ şehrinden yapılacak. En az ilköğretim mezunu adaylar 23 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar başvuru yapabilecek.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü adı altında bulunan 15. Bölge Müdürlüğü Şanlıurfa adresine iki işçi alımı yapacak. Bu alıma başvurular 19 Nisan 2021 tarihinde sona eriyor. Puantör ve beden işçisi alacak.

Kastamonu İnebolu Belediyesi temizlik personeli alımı yapıyor. En az ilköğretim mezunları başvuru yapabilecek. 19 Nisanda başvuru bitiyor.

Turhal Belediyesi eczacı kalfası alımı yapacağını dile getirdi. Adaylar minimum lise mezunu olması isteniyor. B sınıfı ehliyetli adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. 19 Nisan son tarih olarak ilan edilmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu