Başvurular

İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı Başvurusu 28 Eylül’de Bitiyor 2022

İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı Başvurusu 28 Eylül’de Bitiyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı Başvurusu 28 Eylül’de Bitiyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı Başvurusu 28 Eylül’de Bitiyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı Başvurusu 28 Eylül’de Bitiyor

İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı Duyurusu

KPSS şartsız kamu personeli alımı ne zaman? İŞKUR aracılığıyla 2 danışma memuru alımı yapılacağı bildirildi Başvuru tarihi 28 Eylül 2021 tarihi bitimine kadar internet üzerinden gerçekleştirilebilecek. Alım için başvurular İŞKUR ‘Bilişim Teknolojileri Destek Birimi’ne yapacaktır. Başvuru öncesinde iletişim numaralarını arayarak görüşme yapmanız gerekiyor.

İŞKUR Hangi Alanlarda Alım Yapıyor?

İŞKUR adı altında birden çok işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Bu alımlar;

• Kamu personeli,

• TYP,

• Kamu memuru,

• Kurumdışı personeli,

• Açık işler,

• İşbaşı eğitim programı gibi alanlarda gerçekleştirilir.

İSDEP bireysel işçi alımı hususunda detayları ise yazımızda bulacaksınız. İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda birlikte yürütmüş olduğu proje kapsamı içinde görev almak üzere uygun danışmanların alımını gerçekleştirecektir.

Başvurular Ne Zaman Bitecek?

İŞKUR adı altında İSDEP projesi içerisinde bireysel danışmanlık personeli alımı gerçekleştirilecektir. Geçici koruma altında bulunan Suriyeli sığınmacılar ve Türk Vatandaşları için istihdam projesi kapsamı içinde alım yapılacak sayılar şu biçimde olacaktır;

• İletişim Danışmanı – 1 kişi,

• Yerel Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı – 1 kişi olacak biçimde yapılacaktır.

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı ile birlikte yürüttüğü olan proje kapsamı içinde bireysel danışman alımı gerçekleştirecektir. Talep edilen bireysel danışmanlık işlerine ilişkin iş tanımlarına kurumun resmi internet adresinden basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Danışman Seçimi Nasıl Yapılacak?

Danışman alımları Dünya Bankası’nın kılavuzunda gösterilen Bireysel Danışmanların Seçimi Yöntemi sistemiyle yapılacaktır. Başvuru gerçekleştirecek bireylerin özgeçmişlerini en geç 28 Eylül 2021 tarihine kadar kurumun belirtmiş olduğu adrese e-posta yoluyla ulaştırılmaları gerekiyor. İŞKUR aracılığıyla yapılacak danışman işçi alımı projenin bitiş süresine kadar sürdürilecektir. Proje sonunda adayların anlaşmaleri tamamlanacaktır.

Tüm detayları için haber detaylardan ulaşın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu