Başvurular

İŞKUR Konya Belediye en az ilkokul mezun personel alıyor 2022

İŞKUR Konya Belediye minimum ilkokul mezun personel alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Konya Belediye minimum ilkokul mezun personel alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Konya Belediye minimum ilkokul mezun personel alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Konya Belediye minimum ilkokul mezun personel alıyor

İŞKUR iş ilanları ile kurum dışı kamu işçi alımı ilanıyla Konya Belediye yeni kamu personeli alımı yapıyor. Belediye personeli olarak alınacak bireyler temizlik personeli olarak kamu personelleri belediyede tam zamanlı olarak ve süreli olarak çalıştırılacaklar.

Konya Akşehir Belediyesi bünyesine alınacak kamu personellerinin;

Türk vatandaşı olması,

18 yaşından büyük olması,

Kamusal haklardan mahrum olması,

30 yaşını doldurmamış olması,

Yapılacak işin özelliğine göre eğitim yaş tecrübe gibi şartları taşıması,

Adayların Yazla Mahallesi Akşehir Konya ikametli olması şartları bulunmaktadır.

Konya iş ilanı belediye işçi alımı başvuruları başladı

Konya iş ilanı Akşehir Belediyesi 1 kişi temizlik personeli alımında başvurular 27 Mayıs 2021 tarihine kadar Selçuk Mahallesi Akşehir/ Konya adresine yapılması gerekmektedir.

Akşehir Belediyesi Başvuru Belgeleri

Akşehir belediyesi başvuru için adayların üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı önlü arkalı fotokopisi, son altı ay içinde çekilen 2 adet vesikalık fotoğraf, adli sicil belgesi, diploma fotokopisi evraklarını hazırlayarak başvurmaları gerekmektedir.

Akşehir Belediye Personel Alımı Mülakat tarihi

Belediye işçi alımı adaylarının başvuru sonrasında 27 Mayıs 2021 tarihinde saat 10.00 da Akşehir Belediye Başkanlığın da görüşme yapılacak.

konya-is-ilani.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu