Başvurular

İŞKUR Kırıkkale’ye Memur ve Personel Alımı Yeni İlanı 2022

İŞKUR Kırıkkale’ye Memur ve Personel Alımı Yeni İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Kırıkkale’ye Memur ve Personel Alımı Yeni İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Kırıkkale’ye Memur ve Personel Alımı Yeni İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Kırıkkale’ye Memur ve Personel Alımı Yeni İlanı

İŞKUR memur, personel ve işçi alım ilanlarına hız kesmeden sürdürmektedirler. Bu ilanlar Kırıkkale belediye başkanlığı da katılmaktadır. Yayımlanan ilanda 6 adet işçi alımı açıklamaldu.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak nitelik olarak 6 adet diğer sıhhi tesisatçı ve boru tesisatçısı alımlarını yapılacağı belirtiliyor.

Genel Müracaat Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmamak, Askerlikle ilgisi bulunmamak, çeşitli çaplarda plastik, asbest, çelik, vs. boruları tamir ede bilme, 5 yıllık tecrübeye sahip olma, dikkatli, düzenli, disiplinli ve takım çalışmasına yatkın olma, Kırıkkale il sınırları içinde ikamet etmek ve son kez kamu haklarından mahrum bulunmamak şartları aranmaktadır.

Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır

Adaylar başvurularını 10 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar şahsen yahut posta ile yapmaları gerekiyor. Başvurular yenidoğan mahallesi belediye sokak no:4/1 Kat 8 adresine yapılabilecektir.

KPSS Şartsız Alım Olacak

Başvuru yapacaklar için KPSS puan şartının aranıp aranmadığına ilişkin kurum aracılığıyla herhangi bir açıklama gelmediği ve bu durumda KPSS şartının da aranmadığı altı çizildi.

kur-kirikkaleye-memur-ve-personel-alimi-yeni-ilani.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Başvuru yapacağına ilişkin dilekçe, Özgeçmişi, kimlik önlü arkalı fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf, ikametgah belgesi, sağlık raporu, adli sicil kaydı ve mesleki yeterlilik belgeleri istenilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu