Başvurular

İŞKUR Kamu’ya Tecrübeli Tecrübesiz İşçi ve Kamu Personeli Alıyor 2022

İŞKUR Kamu’ya Tecrübeli Tecrübesiz İşçi ve Kamu Personeli Alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Kamu’ya Tecrübeli Tecrübesiz İşçi ve Kamu Personeli Alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Kamu’ya Tecrübeli Tecrübesiz İşçi ve Kamu Personeli Alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Kamu’ya Tecrübeli Tecrübesiz İşçi ve Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR ilanları ile kamu’ya profesyonel ve tecrübeli olmayan 40 işçi alımı yapılıyor. İŞKUR kurumdışı kamu personeli alımı olarak ilan edilmiştir. KPSS şartı aranmıyor. En az ilköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

İşçi niteliğinde hizmet etmek isteyenler İstanbul Büyükşehir Belediyesi 40 profesyonel tecrübeli olmayan nitelikte 40 kamu işçi alımı yapılacak. İstanbul Büyükşehir Belediye resmi sayfası üzerinden ilanı dile getirdi.

Toplamda 40 işçi alımı yapacağını duyuran kurumun alımların iki farklı nitelikte olduğu bu unvanların büro personeli ve temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Alımı yapılacak olan 40 personelin daimi nitelikte olduğu bilgisi verildi.

Nasıl Başvurulur

İşçi olarak hizmet etmek isteyenlerin başvurular 19 Ekim 2021 tarihinde başlamış olup başvuruların en geç 22 Ekim 2021 tarihinde sonra ermiş olacaktır.

40 Tecrübeli tecrübeli olmayan işçi alımı için başvuru yapacak adaylar başvurular kariyer.ibbistanbul adresi üzerinden yapılabilecektir.

Başvuru için gerekli belgeler sonradan tespit edilen tarihler içinde gösterilen yere şahsen yahut posta yolu ile yapılabilecektir. Online müracaatlar dışında yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

kamu-belediye-personel-isci-memur-kamupersoneli-alimi.jpg

Kimler İşçi Olabilir

İşçi olmak isteyen adaylar için işçi alım şartı olarak minimum ilkokul mezunu olmak gerekiyor.

Adaylardan deneyim şartı aranmamaktadır. Tecrübeli Tecrübesiz fark etmemektedir.

Asgari olarak yüzde 40 engelli sayılan adaylar başvuru yapa bilecektir.

İşçi olacak bireylerin çözüm odaklı olarak hizmet edecek personeller alınacaktır.

Temizlik görevlisi ve büro personeli olarak hizmet edecek işçi alımı yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu