Başvurular

İŞKUR Kamu Personeli Alımı Güncel İş İlanları 22 Aralık 2022

İŞKUR Kamu Personeli Alımı Güncel İş İlanları 22 Aralık 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Kamu Personeli Alımı Güncel İş İlanları 22 Aralık ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Kamu Personeli Alımı Güncel İş İlanları 22 Aralık ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Kamu Personeli Alımı Güncel İş İlanları 22 Aralık

Güncel İŞKUR iş ilanları kurumlara kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. Kamu kurumları minimum ilkokul mezunu olan adaylar içinden alım yapacak. Karayolları, Muğla Büyükşehir Belediyesi, İş Bankası ve Kuveyt Türk Katılım bankası bu alımları gerçekleştiriyor. Başvuru yapacaklar için haberin tüm ayrıntıları başlık seklinde sunuldu. Her haber başlığına tıklayarak tüm şartlara ve şehirlere varabilirsiniz.

Karayolları Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü 5670 TL maaşla kamu işçi işçi alımı yapıyor. 20 Aralık 2021 tarihinde İŞKUR ilanları üzerinden adayların ulaşımine açıldı. Başvurusu 24 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar Türkiye İş Kurumuna aşağıda verilen ilan numaraları ile yapılacaktır. Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul ile Kocaeli İli ve İlçelerinde faaliyet gösteren işyerlerinde çalışma adresi olarak bilgisi verildi.

İş Bankası ve Kuvvet Türk Banka Personel Alımı

Banka iş ilanları kapsamı içinde yeni 2 farklı banka aracılığıyla yayınlandı. İş kurumu sayfası üzerinden yayına giren ilanlara göre İşbank ve Kuveyt Türk Bankası memur alımı ve işçi alımı yapılacağı 3 farklı ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda gösterilenlere göre Kuveyt Türk Katılım Bakası ve İş Bankası hizmet etmek üzere büro memuru ve bahçıvan alımları yapılacağı ilan edilmiştir.

Muğla Büyükşehir Tecrübesiz Personel Alımı 23-27 Aralık
Büyükşehir Belediyesine personel alınacak. İŞKUR iş ilanları kapsamı içinde yayına giren ilana göre Büyükşehir Belediye Başkanlığında hizmet etmek üzere tecrübeli olmayan kamu personeli alımı yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu