Başvurular

İŞKUR kamu ilanları; İŞKUR proje kapsamında danışman alımı yapıyor 2022

İŞKUR kamu ilanları; İŞKUR proje kapsamı içinde danışman alımı yapıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR kamu ilanları; İŞKUR proje kapsamı içinde danışman alımı yapıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR kamu ilanları; İŞKUR proje kapsamı içinde danışman alımı yapıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR kamu ilanları; İŞKUR proje kapsamı içinde danışman alımı yapıyor

İŞKUR proje kapsamı içinde kendi bünyesine danışman alımı yapacağını dile getirdi. İŞKUR iş ilanları kapsamı içinde yeni yayına giren işçi alımına kimler nasıl başvuru yapacağı detayları sunuldu.

İSDEP proje uygulama desteği için bireysel danışmanlık hizmetleri alımı başvuruları 9 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Geçici koruma altındaki Suriyeli sığınmacılar ve Türk vatandaşları için istihdam desteği projesi kapsamı içinde uygulama desteğine yönelik bireysel danışmanlık hizmetleri alımı açıklamasu şöyle sunuldu.

İşin Adı: “Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği aracılığıyla finanse edilen bir projedir. Projenin amacı geçici koruma altındaki Suriyelilerin ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde yükseltmektır.”

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamı içinde görev ve sorumlulukları bulunan alakalı Daire Başkanlıklarında proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet etmektedir.

Talep edilen bireysel danışmanlıklara ilişkin iş tanımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır.

Referans No: Ek 1: Yazılım Geliştirme Danışmanı (3 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-16/17/18

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri (Temmuz 2016) (“Satın Alma Düzenlemeleri”)’nin Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını alakalı Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.

Danışman Dünya Bankası’nın danışman kılavuzlarında gösterilen bireysel danışmanların seçimi yöntemi (IC) ışığında seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça altı çizildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 9 Mayıs 2021 tarihinde saat 23:59:59’a kadar Pandemi koşulları sebebiyle aşağıda gösterilen adrese e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye [email protected] 0312 216 39 27

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu