Başvurular

İŞKUR kamu ilanları! 1533 personel alımı başvuruları 2022

İŞKUR kamu ilanları! 1533 işçi alımı başvuruları 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR kamu ilanları! 1533 işçi alımı başvuruları ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR kamu ilanları! 1533 işçi alımı başvuruları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR kamu ilanları! 1533 işçi alımı başvuruları

İŞKUR KAMU İLANLARI BAŞVURUSU

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alımı yapılacağı bilgisi verildi. İlanlara göre öğretmenevi, adalet bakanlığı, belediye, üniversite ve sulama birliği bu alımları gerçekleştirecek. Her ilan detayına ulaşmak için kurum ismi yazan başlıktan varabilirsiniz.

Nevşehir Ürgüp Belediyesi

Nevşehir Ürgüp Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü 2 Mart 2021 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla 25 Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi alımı yapacağını duyurmuştur. Erkek adayların alınacağı ilanın son başvurusu 8 Mart 2021 tarihindedir.

Tercan Sulama Birliği

Tercan Sulama Birliği sayman alım ilanı yayınlandı. Sayman alımı ilanı yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. Sayman olma şartları sunuldu. Başvurusu İŞKUR üzerinden alınacaktır.

Mersin Üniversitesi

Mersin Üniversitesi Personel Daire Başkanlığınca İş Kurumu üzerinden yayınlamış olduğu ilanda daimi işçi statüsünde lise mezunu 7 Sağlık Personel alımı yapacağını açıklamıştır.

Tunceli Malazgirt Belediyesi

Tunceli Malazgirt Belediye Başkanlığı adı altında çalıştırılmak üzere daimi işçi statüsünde KPSS 60 puanla 1 Muhasebeci alımı yapacağını açıklamıştır.

Hakkari Şemdinli Öğretmenevi

İŞKUR iş ilanları yayınlandı. 2 Mart 2021 tarihinde öğretmenevi işçi alımı yapacağını ilan etti. En az ilkokul mezunu adaylar bu alımlara başvuru yapabilecek.

Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı kendi adı altında bulunan Bakanlık ve taşra teşkilatlarındaki adliyelere 1500 sürekli olarak işçi alımı yapacak. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 58 kadrosu yer alıyor bu alım içinde. Başvurusu 4-8 Mart 2021 tarihleri içinde alınıyor. Başvurular İş Kurumu üzerinden yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu