Başvurular

İŞKUR Kadrolu İlanı; Belediye Başkanlığı 6 İşçi Alım Duyurusu 2022

İŞKUR Kadrolu İlanı; Belediye Başkanlığı 6 İşçi Alım Duyurusu 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Kadrolu İlanı; Belediye Başkanlığı 6 İşçi Alım Duyurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Kadrolu İlanı; Belediye Başkanlığı 6 İşçi Alım Duyurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Kadrolu İlanı; Belediye Başkanlığı 6 İşçi Alım Duyurusu

İŞKUR ilanı üzerinden kamu personeli alımı kapsamı içinde Belediye Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan işçi alımı ilanlarına göre Düzce Çilimli Belediye Başkanlığına 6 su hazırlama işçi alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

18 yaşını doldurmuş olmak, 60 yaşını doldurmamış olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması yahut askerlikle herhangi bir alakası bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını alınan 6 su hazırlama işçisi için başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006291591 iş ilan numarası üzerinden yapabileceklerdir.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını 6 yıl işinde uzman olmak şartı ile alınan 6 su hazırlama işçisi için Başvurular 20 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 24 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Başvurular 3 değişik yöntem ile yapıla bilecek olup birinci yöntemin online olarak İŞKUR resmi web adresine T.C kimlik numarası ve e-Devlet şifresi ila giriş yaptıktan sonra online başvuru yapıla bilecektir.

Ek olarak şahsen müracaat yapmak isteyen adaylar alımı yapılacak ilçenin olduğu sınırlar içinde bulunan il şube müdürlüklerine şahsen müracaatlar yapılabilecektir.

Müracaatlarını iki gösterilen biçimde yapmak istemeyen bireyler için ise ALO 170 hattı üzerinden de başvurular kabul edilecektir.

Öğrenim Şartlı
Başvuruda bulunacaklar için adayların minimum lise mezunu olması en yüksek ise öğrenim durum şartı ise belirtilmedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu