Başvurular

İŞKUR İstanbul en az lise mezun 54 güvenlik görevlisi alımı duyurusu 2022

İŞKUR İstanbul minimum lise mezun 54 güvenlik görevlisi alımı açıklamasu 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İstanbul minimum lise mezun 54 güvenlik görevlisi alımı açıklamasu ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İstanbul minimum lise mezun 54 güvenlik görevlisi alımı açıklamasu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İstanbul minimum lise mezun 54 güvenlik görevlisi alımı açıklamasu

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İŞKUR ilanı ile bünyesine minimum lise mezun 54 Güvenlik Görevlisi alımı yapacak. İstanbul Beyoğlu hizmet merkezi aracılığıyla alım işlemleri yapılacak olan kamu personeli alımında personeller daimi olarak alınacak ve tam zamanlı olarak çalıştırılacaklar.

Başvuru için adayların 35 yaşını doldurmamış olması gerekli

54 Güvenlik görevlisi alımına başvuru için adayların minimum lise mezunu olması, adayların 35 yaşını tamamlamamış olması,

Adayların özel güvenlik eğitimini tamamlamış olması,

Adayların valilikler aracılığıyla güvenlik personellerine sunulan Özel Güvenlik kimliğine sahip olmaları,

Alınacak personellerde işini yapamayacak kadar vücut ve zihinsel hastalık bulunmaması ve bunu donanımlı bir hastaneden rapor ile belgelendirmesi,

Güvenlik görevlisi işinde personellerin her türlü mekanda vardiyalı olarak çalışabilecek durumda olabilmesi,

Başvuracak personel adaylarının erkeklerde 1 metre 70 santim, bayanlarda ise 1 metre 60 santim boyundan kısa olmamaları,

Adayların askerlik sorunu olmaması şartları bulunmaktadır.

guvenlik1.jpg

Başvurular Beyoğlu Hizmet Merkezi iş ilan numiçinden yapılacak

Yapılacak bu işçi alımına adayların 26 Mart 2021 tarihine kadar İŞKUR Beyoğlu şubesi 00005945252 iş ilan numarası ile İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan linki üzerinden başvurularını online olarak yapmaları gerekmektedir.

İnternet üzerinden yapılan başvurular dışında başvuru kabul edilmeyecek.
Adayların başvuru işlemlerini 26 Mart 2021 tarihinde tamamlaması sonrasında kura çekimi için listeler kuruluşa gönderilecek.

Üniversite adı altında kura çekimi yapılacak

Başvuru listelerinin kuruma iletilmesi sonrasında 01 Nisan 2021 tarihinde Üniversite Fındıklı yerleşkesi konferans salonunda kura çekilişi ile personeller alınacak.

Kurada kontenjanın 4 katı asil yine 4 katı yedek aday belirlenecek.

Mülakat işlemleri üç gün sürecek

Belirlenen asil ve yedek aday listeleri sonrasında 26 Nisan 2021 ile 28 Nisan 2021 tarihleri içinde mülakat işlemi yapılacak ve sonuçlar internet sitesi üzerinden açıklamalacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu