Başvurular

İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı (Türkiye Geneli Başvurusu) 2022

İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı (Türkiye Geneli Başvurusu) 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı (Türkiye Geneli Başvurusu) ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı (Türkiye Geneli Başvurusu) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı (Türkiye Geneli Başvurusu)

İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Türkiye İş Kurumu Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı paylaşımı yaptığı ilana göre 4 kişi istihdam ediyor. İŞKUR başvuruları 28 Eylül 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor. İlan aynen şöyle sunulmuştur.

İlan Tarihleri: 13 Eylül 2021 ile 28 Eylül 2021 (23:59:59)

Geçici Koruma Altındaki Suriyeli Sığınmacılar ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi Kapsamında Uygulama Desteğine Yönelik Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı Duyurusu.

GEÇİCİ KORUMA ALTINDAKİ SURİYELİ SIĞINMACILAR VE TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN İSTİHDAM DESTEĞİ PROJESİ.

İşin Adı: Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı (Yazılım Geliştirme Danışmanı(Kıdemli Olmayan)

Bilgi Beyanı Talebi

“Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi, T.C Çalışma, Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği aracılığıyla finanse edilen bir projedir. Projenin amacı Geçici Koruma Altındaki Suriyelilerin ve Türk Vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde yükseltmektır.”

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamı içinde görev ve sorumlulukları bulunan alakalı Daire Başkanlıklarında proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet etmektedir.

Talep edilen bireysel danışmanlıklara ilişkin iş tanımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır.

Referans No: Ek 1: Yazılım Geliştirme Danışmanı (Kıdemli Olmayan – 4 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-31/32/33/34

Son Başvuru Tarihi ve İletişim

IPF Borçluları için (Temmuz 2016) Kasım 2017 ve Ağustos 2018 revizyonu (“Satın Alma Düzenlemeleri”)’nin Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını alakalı Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.

Danışman Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında gösterilen Bireysel Danışmanların Seçimi yöntemi (IC) ışığında seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça altı çizildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 28/09/2021 tarihinde saat 23:59:59’a kadar aşağıda gösterilen adrese e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi BaşkanlığıEmniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye [email protected] +90 312 216 39 27

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu