Başvurular

İŞKUR İş İlan Numarası! NDK Temizlik Görevlisi Alımı 2022

İŞKUR İş İlan Numarası! NDK Temizlik Görevlisi Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İş İlan Numarası! NDK Temizlik Görevlisi Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İş İlan Numarası! NDK Temizlik Görevlisi Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İş İlan Numarası! NDK Temizlik Görevlisi Alımı

Nükleer Düzenleme Kurumu Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adı altında istihdam edilmek üzere daimi süreli 15 Temizlik görevlisi alımı yapacağını İş Kurumu aracılığıyla 12 Ağustos 2021 tarihinde yayınlamış olduğu ilanla duyurmuştur.

İŞKUR iş ilan numarası yayınlanarak başvuru kabul etmeye başladı. NDK işçi alımı ilanına kimler başvuru yapabilecek. Adaylar en geç 16 Ağustos 2021 tarihine kadar başvuru yapacaklardır. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılacaktır.

İş ilan numarası 00006194413

15 Temizlik Görevlisi alımı için:

En az ortaöğretim mezunu olması, 18 yaşından gün almış olması, MEB onaylı hijyen belgesine sahip olması, radyasyondan koruma ve taşınabilir radyasyon ölçüm cihazı eğitim sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

İstenilen evraklar: Adli sicil durumu, EK-1 kimlik bilgileri, erkek adayların askerlik durumu ve sağlık durumu raporu olması gerekiyor. İletişim bilgileri için beyan formu (1 adet bilgisayar ve daktilo ile kısaltma yapmadan doldurulmuş ve imzalanmış olması). Mezuniyet belgesi istenilmektedir.

İstenilen belgeler şahsen kuruma teslim edilmelidir; aksi takdirde posta yoluyla teslimat kabul edilmeyecektir.

Kura tarihi ve yeri:

26 Ağustos 2021 tarihi saat 11:00 ile 12:00 içinde Nükleer Düzenleme Kurumu Başkanlık binasında noter kura çekilişi yapılacaktır.

Kura çekimi Nükleer Düzenleme Kurumu Destek Hizmetleri Başkanlığınca web sayfasından canlı olarak yayınlanıp tespit edilen adaylar internet sitesinden açıklamalacaktır. Adaylar web sayfasından takip etmelidir; çünkü yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Ankara Merkez ve ilçelerinde ikamet eden adayların başvuruları kabul edilecektir.

Çalışma adresi: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 192 Çankaya Ankara olarak açıklanmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu