Başvurular

İŞKUR ile Öğretmenevleri Yeni En Az İlkokul Mezun Personeller Alıyor 2022

İŞKUR ile Öğretmenevleri Yeni En Az İlkokul Mezun Personeller Alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR ile Öğretmenevleri Yeni En Az İlkokul Mezun Personeller Alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR ile Öğretmenevleri Yeni En Az İlkokul Mezun Personeller Alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR ile Öğretmenevleri Yeni En Az İlkokul Mezun Personeller Alıyor

İŞKUR üzerinden yayına giren en son işçi alımı iş ilanı ile Öğretmenevi personel alımları yapılacak. Öğretmenevleri işçi alımında bireyler geçici olarak kurumlar bünyesine alınıyor. Kahramanmaraş Göksun Mehmet Sağlam ve Afşin Öğretmenevleri işçi alımı gerçekleştiriyor. İki ilan başvuru İŞKUR ilanları numarası haberde sunduk.

Afşin Öğretmen Evi 1 Şoför Alıyor

Afşin Öğretmen evi müdürlüğü bünyesine alınacak 1 Şoför alımı işçi alımında Elbistan Hizmet Merkezi İŞKUR il ilan numarası 00006361174 olarak yayınlandı.

Öğretmen evi açıklamasında alınacak şoförün kısmi zamanlı olarak İlçe milli eğitim müdürlüğü okullarına yemek sevkiyatı yaptırılacağını dile getirdi. Şoför adaylarının 18 yaş ile 50 yaş aralığında olması gerekmektedir.

En az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

retmenevi-personel-alimi-ilanlari.jpg

B sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi olması ve 1 yıl işinde uzman olması şartı var.

Afşin ikametli olmaları gerekiyor.

Askerlik hizmetini yapmış, tecilli yahut muaf olması gibi başlıca şartları bulunmaktadır.

Afşin öğretmenevi işçi alımına başvuru yapacak adayların 25 Ekim 2021 tarihine kadar başvurularını yukarıda dile getirdiğimiz İŞKUR iş ilan numarası ile İŞKUR internet sitesi yahut hizmet merkezlerinden yapmaları gerekiyor.

Göksun Mehmet Sağlam Öğretmenevi 5 Garson Personel Alımı

Göksun Mehmet Sağlam Öğretmenevi bünyesine minimum ilkokul mezun 5 Garson alımı için K.Maraş Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla yayına giren 00006357444 ilan numarası ile başvuru işlemleri gerçekleştirilecek.

Göksun Öğretmenevi yaptığı ilan bilgilendirmede alınacak 5 kişi kamu işçi alımı için yalnızca bayanların başvuruları kabul edilecek.

Bayan garson adaylarının 18 ile 50 yaş içinde olması isteniyor.

En az ilkokul mezunu olması gibi başlıca şartlar bulunmaktadır.

Başvuru şartlarını taşıyan garson adaylarının 25 Ekim 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden “iş arayan” girişi yaparak yada İŞKUR hizmet merkezlinden yukarıda verdiğimiz İŞKUR iş ilan numarası ile yapmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu