Başvurular

İŞKUR ile Öğretmen Evi KPSS Şartsız 4 Personel Alıyor 2022

İŞKUR ile Öğretmen Evi KPSS Şartsız 4 Personel Alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR ile Öğretmen Evi KPSS Şartsız 4 Personel Alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR ile Öğretmen Evi KPSS Şartsız 4 Personel Alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR ile Öğretmen Evi KPSS Şartsız 4 Personel Alıyor

Yayınlanan en son kamu iş ilanları ile Öğretmen evi müdürlüğü bünyesine İŞKUR üzerinden 4 kişi kamu personeli alımı yapılıyor. Alınacak personeller için KPSS şartı aranmamaktadır.

Öğretmen Evi Personel Alımı Unvanları ve Sayıları

Öğretmen Evi müdürlüğüne alınacak personeller 1 kişi mutfak görevlisi, 2 kişi şoför, 1 kişi aşçı yardımcısı unvanı ile alınacak.

Kalecik Öğretmen evi müdürlüğüne yapılacak olan bu kamu alımında; Mutfak Görevlisi olarak alınacak personellerin minimum ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek minimum 18 yaşından büyük olması, tercihen adayların Kalecik ikametli olması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00006222640 olarak yayınlandı.

Şoför alımı olarak çalıştırılacak personellerden 1 kişi kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, minimum ilkokul mezunu olması, B sınıfı ehliyeti bulunması ve kalecik ikametli olması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00006222519 olarak yayınlanmıştır.

Şoför alımı olarak alınacak diğer 1 birinin ise E sınıfı ehliyeti bulunması ve beş yıl deneyimi bulunması şartı bulunmaktadır. Başvuru için iş ilan numarası 00006222545 olarak yayınlandı.

Aşçı yardımcısı alımı olarak alınacak personel adaylarının minimum ilkokul mezunu olması, kadın erkek 18 yaşından büyük olmaları, Kalecik ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. Başvuru için İŞKUR ilanı numarası 00006222557 olarak verilmiştir.

Kamu Personel Alımında Başvuru Tarihleri ve Diğer Hususlar

Yukarıda saydığımız geçici personel adaylarının tamamı belirli süreli işçi statüsünde çalıştırılacak olup başvuran adayların 31 Ağustos 2021 tarihi ile 02 Eylül 2021 tarihleri içinde evrak teslimi yapacak ve 03 Eylül 2021 tarihinde Ankara Kalecik Öğretmen evi Müdürlüğü adı altında kura çekilişi yapılacak ve aynı gün mülakat yapılacak.

Başvuru şartlarını taşıyan personel adaylarının 27 Ağustos 2021 tarihi gün sonuna kadar başvurularını yukarıda dile getirdiğimiz İŞKUR iş ilan numaraları İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak yahut İŞKUR Altındağ Hizmet merkezinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu