Başvurular

İŞKUR ile Belediye 10 Erkek Personel Alımı Yapıyor 2022

İŞKUR ile Belediye 10 Erkek Personel Alımı Yapıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR ile Belediye 10 Erkek Personel Alımı Yapıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR ile Belediye 10 Erkek Personel Alımı Yapıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR ile Belediye 10 Erkek Personel Alımı Yapıyor

Kamu birimleri aracılığıyla yayınlanarak İŞKUR üzerinden tercih işlemleri ve başvuruları alınacak yeni işçi alımında belediye bünyesine 10 işçi alımı yapılacak. Belediye iş ilanı işçi alımında alınacak 10 personel geçici olarak ve tam zamanlı çalıştırılacaklar.

Belediye En Az İlkokul Mezunu 10 Personel Alımı Genel Bilgileri

Belediye adı altında çalıştırılmak üzere alınacak kamu personelleri Beden İşçisi olarak geçici ve tam zamanlı olarak Isparta Şarkikarağaçta çalışacaklar.

Çarıksaraylar Belediyesi Personel Alımında Aranan Şartlar

Belediye 10 işçi alımında adayların minimum ilkokul mezunu olması ve en fazla lise mezunu olması,

Adayların erkek olması,

Adayların 18 yaşından büyük olması,

Başvurmak isteyen adayların Şarkikaraağaç ikametli olması tercih sebebi olacak,

Yayınlanan ilanda gösterilen bir husus alınacak bu işçiler arazide çalışacakları için arazi mevkilerini sınırlarını kimlere ait olduğunu bilmeleri gerektiğinden belediye bundan dolayı alınacak personellerin minimum 6 aylık Çarıksaraylar beldesi ikametli olmasını aramaktadır.

Belediye Personel Alımı Başvurusu

Belediye işçi alımına başvuru yapmak isteyen erkek adayların 28 Mayıs 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden Isparta İŞKUR 00006036940 iş ilan numarası ile başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR Başvuru Sonrası Noter Kurası

Başvuru şartlarını taşıyan ve İŞKUR başvurularını tamamlayan adayların belediye bildirilmesi sonrasında 01 Haziran 2021 günü noter huzurunda kura çekilişi yapılarak alınacak personeller belirlenecek.

Akabinde 10 beden işçisi alımı için! 03 Haziran 2021 tarihinde sözlü mülakat yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu