Başvurular

İŞKUR ile 12 Banka Memuru alınıyor(40 yaş sınır) 2022

İŞKUR ile 12 Banka Memuru alınıyor(40 yaş sınır) 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR ile 12 Banka Memuru alınıyor(40 yaş sınır) ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR ile 12 Banka Memuru alınıyor(40 yaş sınır) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR ile 12 Banka Memuru alınıyor(40 yaş sınır)

İŞKUR ile yapılan en son iş ilanı ile daimi olarak çalıştırılacak 12 banka memuru alımı yapılıyor. Türkiye Emlak Katılım Bankası aracılığıyla yapılan banka iş ilanı ile alınacak personeller daimi ve alınacak personellerde minimum 2 yıl deneyim şartı aranmakta.

Emlak katılım Bankası alacağı 12 personeli genel müdürlük adı altında ve İstanbul ilinde bulunan şubelerinde 09.00 ile 17.00 saatleri içinde çalıştıracak.

İŞKUR Banka Personeli Alımı Başvuru Şartları

İŞKUR banka personeli alımında adayların,

En az önlisans mezunu olmaları,

Genel Bankacılık Meslek elemanı pozisyonu için asgari iki yıl iş tecrübesi olması,

Ms Office bilgisayar programlarını aktif kullanabilmesi,

Başvuru yapacak adayların yazılı ve sözlü olarak iletişim kabiliyetine sahip olması,

İŞKUR kayıtlı ve engelli olarak değerlendirilebilecek,

Alınacak banka personel adaylarının minimum %40 en gel oranına sahip olması,

Adayların 20 ile 40 yaş aralığında bulunması,

Adayların aktif iş ortamına ve tempoda çalışabilmesi şartlarını sağlaması aranmaktadır.

Banka Personel Başvurusu Başladı

Banka işçi alımı başvuruları başlamış olup yukarıdaki şartları taşıyan banka memuru adaylarının 23 Temmuz 2021 tarihine kadar başvurularını kariyer.emlakbank.com.tr adresine yapmaları gerekmekte olup irtibat kişisi ve telefon numarası haber ekinde bulunan başvuru kılavuzunda verildi.

Adayların başvuruları esnasında engel durumunu gösteren evrak, engellilik oranını ve engelini açıklayan bir yazı ile ayrıntılı öz geçmişini mail olarak gösterilen adrese iletmeleri gerekmekte.

Başvurular yapıldıkça yine 23 Temmuz 2021 tarihine kadar banka personel adayları saat 11.00 ile 16.00 saatleri içinde mülakata alınacaklar.

emlak-katilim-personel.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu