Başvurular

İŞKUR ilanları: MSB Bakım Komutanlıkları Kamu işçi alımı 2022

İŞKUR ilanları: MSB Bakım Komutanlıkları Kamu işçi alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR ilanları: MSB Bakım Komutanlıkları Kamu işçi alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR ilanları: MSB Bakım Komutanlıkları Kamu işçi alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR ilanları: MSB Bakım Komutanlıkları Kamu işçi alımı

Milli Savunma Bakanlığı Bakım Komutanlıkları İŞKUR ilanları ile kamu işçi alımı yapacağını paylaşımı yaptı. Bu alımlarda minimum ilkokul (lise önlisans ve lisans mezunlarının başvurusu kabul edilir) mezunu olanlar başvuru yapabiliyor.

Alımlarda KPSS şartı aranmıyor. MSB işçi alımı Kayseri ve İzmir şehrine yapılacak. Başvurusu yalnızca İŞKUR aşağıda verilen ilan numaraları ile yapılacak.

2’nci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü İlanları

Bilgisayar işletmeni alımı 2 kişi: lisans mezunu adayların başvurusu alınacak. 18 ile 36 yaş aralığında olması gerekiyor. KPSS girmiş olmak ama puan şartsız olarak başvuru kabul edilecek. Kayseri alımı için başvuruları alınmaya başlamış olup 16 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak. 00005982533 iş ilan numarası olarak sunuldu. Terörle karşılaşmada yaralananlar başvuru yapabilir.

Aşçı alımı 3 kişi: minimum ilkokul en fazla lise mezunu olan adayların başvurusu alınacak. Adaylardan ustalık belgesi, diploma fotokopisi, sabıka kaydı ve kimlik fotokopisi istenmektedir. Engelli adaylar başvurularını 00005983139 iş ilan numarası ile yapacak.

Bilgisayar işletmeni 1 kişi alımı: Başvurular 00005982799 iş ilan numarası ile yapılacak. En az lise en fazla lisans mezunları başvuru yapabilecek. 18 ile 36 yaş içinde bulunan engelli vatandaşların başvurusu kabul edilecek.

44’üncü Bakım Merkezi Komutanlığı Fabrika Müdürlüğü İlanı

Otomotiv boya ustası alımı 1 kişi: minimum ilköğretim mezunu olanların başvurusu kabul görecek. Adaylar 18 yaşına girmiş ve 36 yaşını bitirmemiş olması istenmektedir. Sosyal güvenlik kurumundan emekli olmama şartları aranıyor. Alım noter kurası ile yapılacak. MEB ustalık belge sahibi olması gerekiyor. Başvuru yapacaklar terörle karşılaşmada yaralanan statüsünde olması gerekmektedir. Başvurular 00005985216 iş ilan numarası ile yapılacak. İzmir şehri alımı yapıyor.

NOT: alımlarda ikamet şartı arandığı üzere diğer şehirlerde olanlar başvuru yapamaz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu