Başvurular

İŞKUR İlanları; Belediyeler En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı 2022

İŞKUR İlanları; Belediyeler En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İlanları; Belediyeler En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İlanları; Belediyeler En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İlanları; Belediyeler En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı

İŞKUR ilanları Belediyeler kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. Belediye ilanlarına göre minimum ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Alımı Malatya ve Edirne şehirleri yapıyor. İŞKUR iş ilan numarası her branşın altında sunuldu.

Malatya Pötürge Belediyesi Personel Alımı

Şoför alımı 1 kişi: İlan tarihi itibariye (C) tipi ehliyet sahibi olmak. SRC4 Belgesi sahibi olmak. En az ilkokul mezunu ve 18-40 yaş içinde olması gerekiyor. Noter kurası ile alım yapılacak. 00006434808 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak.

Yük taşıma şoför alımı 1: İŞKUR 00006434821 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak. İlan tarihi itibariye (B) tipi ehliyet ve minimum 10 (on) yıllık deneyim sahibi olmak. En az ilkokul mezunu ve üst yaş sınırı 40 açıklanmıştır.

Beton parke üretim makinası operatörü alımı 2 kişi: İlan tarihi itibariye (B) tipi ehliyet ve minimum 10 (on) yıllık deneyim sahibi olmak. Tam Otomatik Otomasyonlu Parke Taşı ve Bims Üretim Makinesi Operatörlüğü mesleğinde çalışmış olmak ve bunu SGK hizmet dökümü ile belgelemesi gerekiyor. 40 üst yaş ve minimum ilkokul mezunu olması gerekiyor. Başvuru 00006434591 İŞKUR ilanları numarası ile yapacak.

Edirne Beyendik Belediyesi Büro İşçi Alımı

Büro işçi alımı: Lise mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilir. Üst yaş sınırı konulmamıştır. Noter kurası ile alım neticelendirılacaktır. Başvuracaklar 00006435216 iş ilan numarası ile başvuru yapacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu