Başvurular

İŞKUR İlanları! Belediyeler En Az İlkokul Mezun 5 Personel Alımı 2022

İŞKUR İlanları! Belediyeler En Az İlkokul Mezun 5 Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İlanları! Belediyeler En Az İlkokul Mezun 5 Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İlanları! Belediyeler En Az İlkokul Mezun 5 Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İlanları! Belediyeler En Az İlkokul Mezun 5 Personel Alımı

Belediyeler işçi alımı yapıyor. Alıma göre okul ve şehir detayları sunuldu.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi fen işleri dairesi başkanlığı ve Samsun 19 Mayıs Belediyesi adı altında istihdam edilmek üzere İŞKUR üzeri personel alınacak.

Unvanlar sırasıyla 1 bilgisayar mühendisi ve 2 kamyon şoförü, 2 kepçe operatörü alımı ile birlikte toplam 5 alımı yapıyor. Başvuru şartları ve tarihleri belirlendi.

Mühendis Alım Başvuru Şartları

5 personel Alımı İçin Başvuru Şartları;

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

18 yaşını doldurmuş olup 35 yaşını doldurmamış olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı yüz kızartıcı suçlar işlememiş, ağır hapis yatmamış olmak, anayasal düzene ve bu düzenin ilerleyişine karşı suçlar işlememiş olmak.

Adli sicil kaydı olmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, minimum 5 yıl işinde uzman olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik yahut ahlaki nedenlerle çıkartılmamış olmak. Adayların mühendislik fakültesi bilgisayar mühendisliği lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

Başvuru için bu unvanın iş ilan numarası 00006463191.

Samsun 19 Mayıs Belediye Operatör ve Kamyon Şoförü Alım Şartları

En az ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilir. Psikoteknik SRC belgelerine sahip olmak, minimum C sınıfı ehliyete sahip olmak şartları aranıyor ve kepçe operatörü iş ilan numarası 00006462765 kamyon şoförü 00006462645 ilan numaraları ile başvurular yapılacaktır.

5 Personel Alımı İçin Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır?

Başvurular 16 Aralık 2021 – 20 Aralık 2021 tarihleri içinde yapılacaktır. Başvurular alo 170 hattı üzerinden yahut İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacaktır. Geciktirilen ve başka yollarla başvurular olmayacaktır ve kabul edilmeyecektir.

Her iki ilanda ikamet şartı bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu