Başvurular

İŞKUR İlanları! Belediyeler Devlet Personel ve Kamu İşçi Alımı 2022

İŞKUR İlanları! Belediyeler Devlet Personel ve Kamu İşçi Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İlanları! Belediyeler Devlet Personel ve Kamu İşçi Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İlanları! Belediyeler Devlet Personel ve Kamu İşçi Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İlanları! Belediyeler Devlet Personel ve Kamu İşçi Alımı

İŞKUR ilanları ile Belediyeler personel işe alımı yapıyor. Yayınlanan iş ilanları ile Belediyeler işçi alımı başvurularını toplamaya başladı. Belediye personeli alımı için 2 farklı şehir ilana çıkmış ve 10 Ocak 2022 tarihi bitimine kadar başvuru alıyor.

Mersin ve Samsun şehirleri için başvuru yapacaklar her ilanın içinde verilen ilan numaralarıyla başvuru yapacaklar. Adaylar başvurularını elektronik ortamda yahut İŞKUR şubelerinden yapabilir.

Samsun 19 Mayıs Belediyesi Kamu İşçi Alımı

Kamyon şoförü alımı 2 kişi; minimum ilkokul en fazla lisans mezunu olan adayların başvurusu alınacak. 18 yaş ile 57 yaş içinde olanlar başvurabilir. Çalışılacak meslekte minimum 5 yıl işinde uzman olmak. C sınıfı ehliyete sahip olmak. Psikoteknik ve SRC Belgelerine sahip olmak. 00006497278 İŞKUR iş ilan numarası ile başvuru kabul edecek.

Kepçe operatörü alımı 2 kişi; ilköğretim, ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunları başvurabilir. En az 18 ve en fazla 50 yaşında olanlar kuruma başvurabilir. Çalışılacak meslekte minimum 1 yıl işinde uzman olmak. Kepçe (İş Makinesi) Operatörlük belgesi olmak. İş deneyiminde sigortalı olarak İş Makinesi Operatörlüğü yaptığını belgelendirmek. Başvurusu 00006497249 İş Kurumu numarası ile yapılacak.

Mersin Tarsus Belediyesi Devlet Personel Alımı

Harita Teknikeri alımı; önlisans mezunu adaylar içinden alım yapılacak. Alt yaş sınırı olarak 18 açıklanmış olup üst yaş sınırı yer almıyor. Bay yahut bayan başvuru yapabilecek. Başvurusu 00006494424 İŞKUR iş ilan numarası olarak verildi. Bu ilana eski hükümlü yahut TMY (terörle karşılaşmada yaralanan) statüsünde olanlar başvuru yapabilecek. 10 Ocak başvuru son tarihtir.

Her iki ilanda ikamet şartı yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu