Başvurular

İŞKUR İlanları 5 Kamu Kurumu İşçi, Personel ve Memur Alımı 2022

İŞKUR İlanları 5 Kamu Kurumu İşçi, Personel ve Memur Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İlanları 5 Kamu Kurumu İşçi, Personel ve Memur Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İlanları 5 Kamu Kurumu İşçi, Personel ve Memur Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İlanları 5 Kamu Kurumu İşçi, Personel ve Memur Alımı

İŞKUR İlanları 5 Kamu Kurumu İşçi Personel ve Memur Alımı Duyurusu

En az ilkokul mezunu adaylar nasıl başvuru yapacak. Hangi kurum alımı hangi şartlarda yapacağı detaylar mavi yazılı haber başlıklarına tıklayarak varabilirsiniz. Genel bilgilendirme ve İŞKUR ilan numaraları sunulmuştur. İŞKUR ilanlarında ilanı veren şehirde ikamet ediyor olma şartı yer alıyor. Şimdi sırayla 5 kurumu siz değerli okurlarımıza paylaşmak istedik.

TÜVTÜRK Düzce, Sakarya ve Manisa İşçi Alımı

Düzce ve Sakarya Araç Muayene istasyonlarına 2 ve Manisa Araç Muayene istasyonlarına 10 olmak üzere toplamda 12 personeli alımlarının yapılacağı altı çizildi. Başvuru yapacak adaylar için başvurular 00006283066 ve 00006285614 ilan numaraları ile başvurular yapılacaktır. Başvurular yalnızca İŞKUR üzerinden 14 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar yapmaları gerekiyor.

UTAEM Kamu Personel Alımı

Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü B ehliyeti olan adaylar içinden işçi alımı yapılacağı yayınlandı. İlana göre minimum ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Türkiye İş Kurumu üzerinden 00006309362 iş ilan numarası ile 4 Ekim tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor.

Aksaray Topakkaya Belediye Kamu İşçi Alımı

İŞKUR işçi alımı yapmaya sürdürmekte ilana göre Aksaray Büyükşehir Belediye işçi alımı yapıyor. Aksaray Topakkaya Belediyesi 1 adet Atık su Arıtma Operatörü alımı yapacağını ilan etti. 1 Atık su arıtma operatörü alımı başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yahut gösterilen il yahut ilçenin İş kurumuna şahsen gidilip yapılacaktır. Başvurular İŞKUR üzerinden 00006314865 iş ilan numarası ile yapılabilecektir. 4 Ekim tarihinde başvuru bitecek.

Aksaray Eskil Belediye Kamu Personeli Alımı

Aksaray Eskil Belediyesi tarafınca paylaşılan ilanda 2 boş kontenjana alım gerçekleştirilecektir. Alımı yapılacak unvanların ise 2 adet gassal niteliğine alınacağı bilgisi verildi. Başvurular İŞKUR üzeridir. Başvuru İŞKUR 00006315510 ilan numarası olarak verilmiştir. Başvurular 4 Ekimde sona erecek.

Et ve Süt Kurumu Personel Alımı

Et ve Süt Kurumu Erzincan Et Kombinası Türkiye İş Kurumu üzerinden işçi alımı ilanı paylaşımı yaptı. İlanın yayına girmesi ile birlikte başvuruları başladı. Adaylar 00006316869 iş ilan numarası ile başvuru yapabilecek. Elektronik ortamda başvuru kabul edilmektedir. En az 18 yaş açıklanmış ama üst yaş sınırı belirtilmemiştir. 4 Ekim 2021 tarihinde başvuruları sona eriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu