Başvurular

İŞKUR ilanı! Yüzüncüyıl Üniversitesi Kura ile 50 Kamu Personeli Alıyor 2022

İŞKUR ilanı! Yüzüncüyıl Üniversitesi Kura ile 50 Kamu Personeli Alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR ilanı! Yüzüncüyıl Üniversitesi Kura ile 50 Kamu Personeli Alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR ilanı! Yüzüncüyıl Üniversitesi Kura ile 50 Kamu Personeli Alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR ilanı! Yüzüncüyıl Üniversitesi Kura ile 50 Kamu Personeli Alıyor

Güncel yayına giren iş ilanı ile Yüzüncüyıl Üniversitesi adı altında çalıştırılmak üzere 50 sürekli olarak işçi alımı yapılacağı açıklamaldu. Yayınlanan ilana göre alınacak kamu personelleri seçimi kura ve sözlü sınav aşamaları sonucuna belirlenecek. İŞKUR işçi alımı olarak İŞKUR ilanı internet sitesinde yapılacak olan ilan ile İŞKUR iş ilan numaraları sitemizde açıklamalacaktır.

Yüzüncüyıl Üniversitesi Hangi Branşlarda Kaç Personel Alacak?

Yüzüncüyıl Üniversitesi bünyesine alınacak personeller Hasta Bakımı ve Temizlik Hizmetleri branşında Van/Tuşba ilçesi bünyesine 50 kişi alınacak. İlan içeriğine göre 35 kişi ortaöğretim kurumlarının Sağlık Hizmetleri alanının Sağlık Bakım Teknisyeni dalından mezunları içinden, 15 kişi ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından birinden mezun olanlar içinden seçilecek.

Yayınlanan Sürekli İşçi Alımına Başvuru Şartları Nelerdir?

Sürekli işçi olarak alınacak kamu personellerinin;

Ortaöğretim kurumlarının sağlık hizmetleri alanının sağlık bakım teknisyeni dalından mezun olması,

Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş olması, 30 yaşından gün almamış olması,

Hasta ve yaşlı bakımı işini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmaması,

İç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmaması,

Askerlikle ilişiği bulunmaması,

İlanın yayımlandığı tarih saygınlığıyla, minimum son bir senedir Van İl sınırları içinde ikamet ediyor olması şartları bulunmaktadır.

van-hastabakici.jpg

Başvuru Şekli ve Yeri Tarihi Nedir?

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 22 Şubat 2021 – 26 Şubat 2021 tarihleri içinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresinden yahut Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilecekler.

Başvuran adaylar Ne İşle Görevlendirilecek?

Van yüzüncüyıl üniversitesi sürekli olarak işçi alımında alınan personeller hasta veya yaşlının gereksinimlerini karşılamak, hastanın gereksinimlerini bilmek, bakım yaptığı yaşlının alışkanlığını not etmek.

Hasta veya yaşlının günlük kişisel bakımının yapılmasına yardımcı olmak. Hastaya pozisyon vermek, hastanın oda düzenini sağlamak ve oda temizliğini yapmak,

Hastaya kullanılan tüm cihaz ve malzemeler içinden sağlık çalışanlarının uygun gördüklerini araçların günlük olarak temizliğini yapmak,

Sağlık çalışanının uygun gördüğü hastanın birimler arası transferini sağlamak,
Görevlendirildiği birimlerin, kliniklerin ve ünitelerinin her türlü temizlik işlemlerini gerçekleştirmek,

Bir üst amirinin verdiği diğer yasal görevleri yerine getirmek işlerini yapacaklar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu