Başvurular

İŞKUR ilanı: Sulama Birliği A2 Ehliyetli 12 kamu personeli alımı 2022

İŞKUR ilanı: Sulama Birliği A2 Ehliyetli 12 kamu personeli alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR ilanı: Sulama Birliği A2 Ehliyetli 12 kamu personeli alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR ilanı: Sulama Birliği A2 Ehliyetli 12 kamu personeli alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR ilanı: Sulama Birliği A2 Ehliyetli 12 kamu personeli alımı

İŞKUR kamu personeli alımı için ilana çıktı. Battalgazi Sulama Birliği 12 kişi kadrosu daimi statüde ilana çıkılmıştır. A2 ehliyetli minimum ilköğretim mezunu adaylar bu ilana başvuru yapabilecek.

Malatya ili Battalgazi Sulama Birliği çiftçi tarla ürünleri zirai sulamacı alımı için şartların neler olduğu şöyle verildi.

dsi-sulama-birligi.jpg

Alım Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacağı üzere minimum ilkokul mezunu adaylar 00005960368 iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır. Adaylar başvuru için bu ilan numarasını kullanacaktır. 5 Nisan 2021 günü saat 23:59 kadar internet üzerinden başvuru kabul edilecektir.

malatya-battalgazi-sulama-birligi.jpg

Alım noter kurası İsmetiye Mah. İrfan Sofrası Sok. No:9 Sarıgül İş Merkezi Kat:2 Daire:3-4 Battalgazi/MALATYA adresi 15 Nisan 2021 saat 14:00 ile 15:00 içinde yapılacak. kuraya kalacak adaylar 9 Nisans 2021 tarihine kadar evrak teslimi yapacaklar.

Zirai sulamacı için şartlar içinde alt yaş sınırı olarak 18 verilmiş ve üst yaş sınırı belirtilmemiştir. A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları, askerlik ile ilişiği olmaması, istenmektedir. Malatya Yeşilyurt – Battalgazi ilçelerinde ikamet ediyor olması ve iş tecrübesi olarak 5 yıl istenmektedir.

NOT: İŞKUR iş ilanları üzerinden yayına giren personel alımlarının kimilerinde ikamet şartı aranırken kimilerinde Türkiye geneli üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu