Başvurular

İŞKUR İlanı! Sivas Öğretmenevi Personel Alımı (18-45 Yaş) 2022

İŞKUR İlanı! Sivas Öğretmenevi Personel Alımı (18-45 Yaş) 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İlanı! Sivas Öğretmenevi Personel Alımı (18-45 Yaş) ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İlanı! Sivas Öğretmenevi Personel Alımı (18-45 Yaş) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İlanı! Sivas Öğretmenevi Personel Alımı (18-45 Yaş)

Sivas Öğretmenevi Personel Alımı Duyurusu

İŞKUR ilanları yayınlanarak minimum ilkokul mezunu işçi alımı yapılacağı bilgisi verildi. İŞKUR ilanı ile başvurular anlık olarak başlamıştır. İlana göre 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını bitirmemiş adaylar başvuru yapabilecek.

Başvurusu Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını aşağıda verilen ilan numarası ile 2 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda başvuru yapabilir. İŞKUR resmi internet sitesi üzeri yahut ALO 170 hattı kullanılarak yapılabilir. Başvuru sırasında adaylar 00006156215 iş ilan numarasını kullanacaktır.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Neler?

En az ilkokul en fazla lise mezunu olan adayların başvurusu alınacak. KPSS şartı aranmamaktadır. Adaylar 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir. Aşçılık ustalık belgesine sahip olması ve hijyen belgesine sahip olması gerekmektedir.

Noter Kura Tarihi ve Şekli

Alım noter kurası ile yapılacağı üzere 6 Ağustos 2021 tarihinde saat 11:00’de noter kurası yapılacak olup kura sonucu tespit edilen listedeki adaylara uygulamalı sınav yapılmak suretiyle asil aday belirlenecektir. Başvuru yapacaklar Sivas şehrinde ikamet ediyor olma şartı yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu