Başvurular

İŞKUR İlanı: Polisevi Lise Mezunu Personel Alımı Başvurusu 2022

İŞKUR İlanı: Polisevi Lise Mezunu Personel Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İlanı: Polisevi Lise Mezunu Personel Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İlanı: Polisevi Lise Mezunu Personel Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İlanı: Polisevi Lise Mezunu Personel Alımı Başvurusu

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi işçi alımı İŞKUR ilanları üzerinden paylaşımı yaptı.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden işçi alımı Polisevi için yayınlandı.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, minimum lise mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak. 40 yaşını doldurmamış olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması yahut askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum olmamak, aşçı ve ustalık belgesine sahip olmak, aşçı hijyen belgesine sahip olmak. Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

En az 5 yıl tecrübeye sahip olmak, kasap alımı için et ve et ürünleri işleme alanında ustalık belgesine sahip olmak. Herhangi bir kurum ve kuruluştan emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Adaylardan İstenen Belgeler

Ustalık belgesi, mesleki tecrübeye ait beyanı, mezuniyet belgesi, Adli sicil kaydı, ikamet belgesi, nüfus cüzdanı, 2 adet vesikalık fotoğraf, TC kimlik fotokopisi, hijyen belgesi, sağlık raporu, askerlik durum belgesi belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını Vali Mithatbey Mah. İskele Cad. No:43 İpekyolu/VAN adresine şahsen müracaat edip yapabileceklerdir. İŞKUR üzerinden aşçı alımı için 00006230639 iş ilan no numarası üzerinden kasap alımı için 00006230584 iş ilan numarası üzerinden yapabileceklerdir. Başvurular 26 Ağustos 2021 tarihinde başlamış olup 31 Ağustos 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Bu ilanda ikamet şartı yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu