Başvurular

İŞKUR ilanı! Öğretmenevi KPSS’siz personel alacak 2022

İŞKUR ilanı! Öğretmenevi KPSS’siz personel alacak 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR ilanı! Öğretmenevi KPSS’siz personel alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR ilanı! Öğretmenevi KPSS’siz personel alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR ilanı! Öğretmenevi KPSS’siz personel alacak

İŞKUR iş ilanları yayınlandı. 2 Mart 2021 tarihinde öğretmenevi işçi alımı yapacağını ilan etti. İlana göre minimum ilkokul mezunu adaylar bu alımlara başvuru yapabilecek. Başvurusu başlayan ilan için izlenecek yol şöyle;

BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİ

Türkiye İş Kurumu 00005905716 iş ilan numarası ile başvurular 8 Mart 2021 tarihi bitimine kadar internet üzerinden yapılacak. Alım beden işçisi statüsünde 1 kişi olarak yaşanacaktir.

retmenevi-tabela.jpg

MÜRACAAT KOŞULLARI

18 yaşını tamamlamış olmak.

35 yaşını tamamlamamış olmak.

En az İlköğretim mezunu olmak.

En fazla Lisans mezunu olmak.

Çalışmaya mani olacak hastalığı yahut engeli bulunmamak.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının alakalı disiplin mevzuatı ikaznca görevinden yahut meslekten ihraç edilmemiş olmak.

Evrakların kurum idaresine teslim tarihi ve mülakat tarihi bunun bunun yanında kurum web sayfasında (semdinliogretmenevi.meb.k12.tr/) ilan edilecektir.

Hakkari Şemdinli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonu 18 Mart 2021 tarihinde noter kurası yapılacak. Hakkari şehrinde ikamet edenler başvuru yapabiliyor.

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından yalnızca birine başvuru kabul edilir.

İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste yahut genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği istekleri kabul edilmez.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu