Başvurular

İŞKUR İlanı: Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Ordu Personel Alımı 2022

İŞKUR İlanı: Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Ordu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İlanı: Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Ordu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İlanı: Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Ordu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İlanı: Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Ordu Personel Alımı

İŞKUR ilanı Öğretmenevi Personel Alımı Duyurusu

En az ilkokul mezunu adaylar içinden öğretmenevi Ordu işçi alımı yapıyor. Alım gıda mühendisi, bulaşıkçı, resepsiyon görevlisi ve temizlik personeli alımı olarak yapılmaktadır. İŞKUR iş ilanları her unvan karşılığı numaraları haberde sunulmuştur. Adaylar başvurularını 4-8 Ekim 2021 tarihleri içinde yapması gerekiyor. İŞKUR üzerinden başvuru kabul edilecek.

Temizlik Görevlisi Alımı 1 Kişi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)

Başvuru ilan numarası 00006323193 olarak sunulmuştur. En az ortaögretim (lise) mezunu olmak. Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı Kat Hizmetleri Elemanı dalı veya Teknik Anadolu Liselerinin Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı Kat Hizmetleri dalı mezunu olmak. En az 2 yıl işinde uzman olmak. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak. 18 ile 30 yaş içinde olanların başvurusu kabul edilecek.

Bulaşıkçı Alımı 3 Kişi (Stevard)

En az ilköğretim mezunu olmak. Askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış yahut muaf olmak). 18-55 yaş içinde olması gerekiyor. Başvurular 00006323231 iş ilan numarası ile yapılacak.

Resepsiyon Görevlisi Alımı 1 Kişi (Ön Büro Elemanı)

En az ortaöğretim (lise) mezunu olmak. Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı Ön Büro Elemanı dalı veya Teknik Anadolu Liselerinin Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı Ön Büro Elemanı dalı mezunu olmak. Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) olarak minimum 2 yıl iş profesyonel olmak. B sınıfı ehliyete sahip olmak. Askerlik ile ilişiği olmamak ( fiilen yapmış yahut muaf olmak). Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlamak. 18 ile 30 yaş içinde olması gerekiyor. Adaylar başvurularını 00006323267 ilan numarası ile yapması gerekiyor.

Gıda Mühendisi Alımı 1 Kişi

Gıda Mühendisi bölüm mezunu olmak. Gıda Mühendisi olarak minimum 3 yıl iş tecrübesi bulunmak. B sınıfı ehliyete sahip olmak. Askerlik ile ilişiği olmamak. En az C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip olmak. 18-35 yaş içinde olan ve minimum KPSS 60 puanı bulunanlar başvuru yapabilir. Başvuru 00006323345 iş ilan numarası ile yapılacak.

NOT: Ordu Ünye alımda ikamet şartı zorunluluğu yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu