Başvurular

İŞKUR ilanı! Nevşehir Öğretmen evi Müdürlüğü Personel Alımı 2022

İŞKUR ilanı! Nevşehir Öğretmen evi Müdürlüğü Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR ilanı! Nevşehir Öğretmen evi Müdürlüğü Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR ilanı! Nevşehir Öğretmen evi Müdürlüğü Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR ilanı! Nevşehir Öğretmen evi Müdürlüğü Personel Alımı

İŞKUR ilanı ile Nevşehir Öğretmen Evi Müdürlüğü işçi alımı yapacağını ilan etti. İlana göre daimi statüde alım yapılacağı bilgisi verildi. Başvuru yapacak adaylar nasıl bir yol izleyeceği şöyle aktarıldı.

Başvurusu Türkiye İş Kurumu 00006080999 ilan numarası ile yapılacaktır. Başvuru yapacak aday 18 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar verilen ilan numarasını tercih ederek elektronik ortamda işlem yapabilecek.

Adaylarda Aranan Genel Bilhassar

En az önlisans mezunu olmak.

Son yapılan KPSS sınavına katılmış olup minimum 60 puan almış olmak.

Adayların askerliğini yapmış veya muaf olmaları gerekmektedir.

İlana başvuruda bulunanlar en geç 18 Haziran 2021 tarihi mesai bitimine kadar gerekli evrakları alakalı kuruma ibraz etmek zorundadır. Evrakları ibraz edenler içinde yeterli sayıda başvuru olur ise 22.06.2021 tarihinde sözlü ve /yahut yazılı sınav yapılacaktır.

Alınacak personel devlet memuru statüsünde olmayıp daimi işçi statüsünde anlaşmali olarak çalıştırılacaktır. Kurum içinde görevlendirme yapılabilecek olup Ön büro, Resepsiyon ve Bilgi işlem gibi alanlarda çalışabilecektir.

Başvuru yapacak adaylar Nevşehir İlinde ikamet ediyor olması isteniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu