Başvurular

İŞKUR İlanı! B ehliyetli Belediye sürekli İşçi Alımı 2022

İŞKUR İlanı! B ehliyetli Belediye sürekli olarak İşçi Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İlanı! B ehliyetli Belediye sürekli olarak İşçi Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İlanı! B ehliyetli Belediye sürekli olarak İşçi Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İlanı! B ehliyetli Belediye sürekli olarak İşçi Alımı

İŞKUR ilanı Atakum Belediye Başkanlığı sürekli olarak işçi alımı adayların başvurusu için açtı. KPSS şartsız belediye personeli alımı başvuruları alınmaya başlandı. Adaylardan B sınıfı ehliyet istenmektedir. Başvurusu 22 Şubat 2021 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

İŞKUR BAŞVURU NUMARASI

Kamu işçi alımı için başvuru yapacak adaylar 00005888596 İŞKUR ilan numiçinden online yapacaktır. Başvurusu İş Kurumu üzerinden verilen ilan numarası ile internet ortamından yapılacaktır.

belediye.jpg

BAŞVURU ŞARTLARI

1 Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımı için; Ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olması, 18 yaşını doldurmuş olması ve B sınıfı sürücü belgesine sahip adaylar başvuru yapacaklardır.

ÖZEL ŞARTLAR

Meslek liselerin Tesisat Teknoloji bölümü mezunu olması.

Başvuru yapan listede bulunan adaylar öncelikli durumunu; eğitim, tecrübe, yabancı dil vb. belgelerini ilanı veren kamu kuruluşuna ibraz etmelidir.

Belgelerinde yanlışlık ve eksikliği olan adaylar liste dışı kalacağı bilgisi verildi.

NOTER KURA TARİHİ

Samsun 1. Noterliğinde 4 Mart 2021 tarihi saat 13:00 ile 14:00 içinde noter kura çekilişi yapılacaktır.

ÇALIŞMA ADRESİ

Atatürk Bulvarı Mimarsinan Mahallesi 303/A 55200 ATAKUM/SAMSUN olarak verilmiştir. Alımda ikamet şartı zorunlu olup engelli adayların başvurusu kabul edilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu