Başvurular

İŞKUR İl Milli Eğitim ve Öğretmenevi Kamu Personeli Alımı Yapıyor 2022

İŞKUR İl Milli Eğitim ve Öğretmenevi Kamu Personeli Alımı Yapıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İl Milli Eğitim ve Öğretmenevi Kamu Personeli Alımı Yapıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İl Milli Eğitim ve Öğretmenevi Kamu Personeli Alımı Yapıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İl Milli Eğitim ve Öğretmenevi Kamu Personeli Alımı Yapıyor

İŞKUR kamu personeli alımı güncel ilanları ile il milli eğitim müdürlüğü ve öğretmenevi işçi alımı başvuruları başladı. Yapılan İŞKUR açıklaması ile bu personel alım ilanlarına minimum ilkokul mezunu bireylerin başvuru yapması olabilecek olacak.

İŞKUR memur alımı ile Göksun Mehmet Sağlam Öğretmenevi Müdürlüğüne 00006516525 İŞKUR iş ilan numarası ile 1 kişi diyetisyen, Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine 00006515465 iş ilan numarası ile Şoför işçi alımı yapılacak.

Milli Eğitim Şoför Alımı

Ardahan İl Milli Eğitime yapılacak şoför alımı için adayların minimum ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük 45 yaşından ufak olması, B sınıfı sürücü belgesi olması ve 5 yıl sürüş deneyimi olması, adayların eski hükümlü yahut TMY olması gibi başlıca şartlar aranmaktadır.

Kahramanmaraş Göksun Öğretmenevi Personel Alımı Başvurusu

Öğretmenevi bünyesine yapılacak işçi alımında adayların kadın erkek 18 yaşından büyük olması, adayların sağlık bilimleri fakültesi sağlık yüksekokulu Beslenme ve diyetetik lisans mezunu olması, tercihen adayların Göksun ilçesi ikametli olması, Kamu personeli seçme sınavı KPSS P3 sınav puanının asgari 60 olması şartları aranmaktadır.

MEB Personel Alımı Başvurusu

MEB işçi alımı başvuru şartlarını taşıyan adayların başvurularını yukarıda dile getirdiğimiz İŞKUR iş ilan numaraları ile İŞKUR resmi internet adresi üzerinden “iş arayan” girişi yaparak yahut İŞKUR hizmet binalarından yapmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu