Başvurular

İŞKUR İEP 6 Şehir Kamu Personeli Alımı (3438 TL Ödeme) 2022

İŞKUR İEP 6 Şehir Kamu Personeli Alımı (3438 TL Ödeme) 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR İEP 6 Şehir Kamu Personeli Alımı (3438 TL Ödeme) ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR İEP 6 Şehir Kamu Personeli Alımı (3438 TL Ödeme) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR İEP 6 Şehir Kamu Personeli Alımı (3438 TL Ödeme)

İŞKUR üzerinden iş arayanlar için 6 şehir hız kesmeden ilanlar paylaşımı yaptı. Paylaşılan son ilanda İŞKUR İEP kapsamı içinde 6 farklı şehir personeller alınacağı kamuoyuna ilana çıkarıldı. Alımı yapılacaklar tam zamanlı çalışma durumunda alacakları maaş 3438 TL olarak hesaplanmıştır.

Alımı Yapılacak Şehir Listesi

Liste dışında diğer şehirler yayınlandıkça aralıklarla paylaşmak istedik. Başvuruda bulunacaklar için alımı yapılacak şehirler olarak Düzce, Çanakkale, Batman, Muğla, Kocaeli ve Sakarya illeri olmak üzere toplamda 6 farklı il kapsamına İŞKUR İEP kamu personeli alınacak.

Genel Alınacak Unvanlar

Alımı yapılacak unvanlar olarak büro memuru, satış danışmanı yahut uzmanı, bilgi işlem destek elemanı, ameliyathane hizmetleri sağlık teknikeri ve konfeksiyon işçileri alınacaktır.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvurular haberimizin en altında bulunan başvuru adres üzerinden online olarak aranan şartları taşıyan adaylar müracaatlarını tamamlaya bilecektir.
Adaylar için her ile ayrı başvuru son tarihi belirlenmiş olup son başvurular gösterilen “Başvuru Ekranı” üzerinden başvuru yapacağı ilin son başvuru tarihine göre başvurularını gerçekleştire bileceklerdi.

Yararlanma Şartları

Başvuruda bulunacaklar için işe başvuru yapacak birinin kayıtlı işsiz olması gerekmektedir.

Müracaat son tarihi itibari ile 15 yaşını geçmiş olma şartı aranıyor.

Başvuruda bulunacak birinin işveren sahibi ile herhangi bir akrabalık ilişkisinin bulunmaması gerekiyor.

Daha önce hiçbir zaman alınacak iş yeri adresinde çalışmamış olması gerekmektedir.

Son 1 ayda uzun vadeli sigorta kollarına ait primi yatırılmamış olma şartı aranmaktadır.

İş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmış olma şartı aranıyor.

Başvuruda Giderler

İşbaşı Eğitime başvuruda bulunacak kişi eğer anne ise ve 2-5 yaş arası çocuklar için 400 TL bakım desteği ödenecektir. Ek olarak genel sağlık sigortası primi, iş kazası ve meslek hastalığı sigortası primi de kurum aracılığıyla karşılanacaktır.

Adaylar verilen bu adres üzerinden başvuru yapacak. https://esube.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx?ProgramTur=3

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu