Başvurular

İŞKUR güncel Kültür ve Turizm Bakanlığı 15 kamu personeli alıyor 2022

İŞKUR güncel Kültür ve Turizm Bakanlığı 15 kamu personeli alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR güncel Kültür ve Turizm Bakanlığı 15 kamu personeli alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR güncel Kültür ve Turizm Bakanlığı 15 kamu personeli alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR güncel Kültür ve Turizm Bakanlığı 15 kamu personeli alıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı 15 kamu personeli alımı için İŞKUR üzerinden İzmir Ayasuluk Tepesi St. Jean kazı başkanlığına yeni ilan paylaşımı yaptı. İŞKUR kurum dışı kamu işçi alımı ilanı ile yapılan bilgilendirmede alınacak personellerin mesleklerinde profesyonel olması baş şart olarak görülüyor.

Turizm Bakanlığı 15 Personel Alımı 90 günlük çalıştırılacaklar.

Turizm Bakanlığı aracılığıyla kurum dışı olarak alınacak 15 kamu personeli geçici olarak ve 90 gün süreli olarak çalıştırılacaklar.

Bakanlık aracılığıyla yapılan bilgilendirmede alınacak 15 kamu personelinin meslek özellik olarak bireyler kazı ve restorasyon işi yapacaklar. Yapılan ilanda istenen meslek olarak işçi ve usta alınacağı ve bunların mesleklerinde 5 yıl işinde uzman olması gerektiği bilgisi verildi.

Bakanlık bünyesine alınacak 15 personel çalışma olarak saat 07.30 ile 17.00 içinde ve Selçuk/İzmir adresinde çalıştırılacaklar.

kazi1.jpg

Kamu personel adaylarının;

Arkeolog, sanat tarihçisi yahut restoratör olmaları,

Alınacak işçiler ve restorasyon usta ve kalfa le için personellerden 3 yahut 7 yıllık denetim belgesi ibraz etmesi istenilmekte.

Ayrıca başvuru yapacak kamu adaylarının emeklilik hükümlerine tabi olmaması gerekmektedir.

Bakanlık Kamu Personel Alımına Başvurular Nasıl Yapılıyor

St. Jean kazı evi Selçuk /İzmir adresine başvuru yapmak isteyen adayların 15 Haziran 2021 ile 18 Haziran 2021 içinde başvurularını yapmaları gerekmektedir. Aşağıda verilen ilanda gösterilen iln kişisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

kultur-turizm-personel.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu