Başvurular

İŞKUR Güncel İlanları! KGM MSB Polisevi ve Belediye 74 Personel Alımı 2022

İŞKUR Güncel İlanları! KGM MSB Polisevi ve Belediye 74 Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Güncel İlanları! KGM MSB Polisevi ve Belediye 74 Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Güncel İlanları! KGM MSB Polisevi ve Belediye 74 Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Güncel İlanları! KGM MSB Polisevi ve Belediye 74 Personel Alımı

Personel alımı ilanları yayınlandı. İŞKUR güncel iş ilanları ile kamu kurumlarına 74 işçi alımı yapılacağı yayınlanmıştı. Alımı Mili Savunma Bakanlığı, Polisevi, Karayolları ve Belediye aracılığıyla yapılıyor.

Adaylar için tüm detaylar haberde ve sunulan haberin sonunda kurum bazında özel haber olarak sunulmuştur. İŞKUR iş ilanları numara detay haberlerin içinde yer alıyor.

Muğla Fethiye Polisevi 14 işçi alımı yapılıyor. Başvurusu 26 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak. Bulaşıkçı, ızgara ustası ve servis komi görevlisi alınacak. KPSS’siz minimum ilkokul mezunu adaylar bu alıma başvuru yapacaktır.

Karayolları Genel Müdürlüğü paylaşımı yaptığı ilanda şehirlere 8 işçi alımı yapacağını dile getirdi. Sakarya, İstanbul, Kocaeli, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Muğla, Ağrı, Erzurum ve Antalya şehirleri alımı yapacak. Başvurusu 24 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir.

Milli Savunma Bakanlığı 2.ci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü 2 işçi alımı yapıyor. Alım kayseri şehrine yaşanacaktir. Bu ilana Türkiye genelinden başvuru yapılabilir. Bilgisayar işletmeni operatörü alımı yapılacak. 24 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar başvuru yapılabilir.

Antalya Gazipaşa Belediyesi 50 işçi alımı yapıyor. 42 beden, 2 operatör ve 6 büro personeli alımı olarak yapılacak. En az ilköğretim mezunu adaylar 24 Mayıs tarihi bitimine kadar başvuru yapabilecek. Belediye personeli alımı olarak ilana çıkılmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu