Başvurular

İŞKUR güncel ilan: İlkokul mezunu KPSS şartsız personel alımı 2022

İŞKUR güncel ilan: İlkokul mezunu KPSS şartsız işçi alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR güncel ilan: İlkokul mezunu KPSS şartsız işçi alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR güncel ilan: İlkokul mezunu KPSS şartsız işçi alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR güncel ilan: İlkokul mezunu KPSS şartsız işçi alımı

İŞKUR güncel ilan aracılığıyla 6 temizlik işçisi alım ilanı yayınlandı. başvuru yapacaklar minimum lise mezunu ve KPSS şartı aranmadan yapılacak. Sinop ili Erfelek Belediye Başkanlığı aracılığıyla açıklamaldu. Adaylarda deneyim zamanının aranmadığı bu ilanda adayların minimum İlkokul mezunu olması ve adaylardan KPSS şartı aranmadığını söylemekte yarar var. Peki bu ilana kimler başvurabilir?

Adayların Türk vatandaşı olması,

Kamu haklarından yasaklı olmaması,

Kasten işlenen suçtan dolayı 1 yıl ve üzerinde ceza almaması,

Askerlikle ilişiğinin bulunmaması,

Görevine engelinin olmaması,

Çalışmasına engel sağlık sorununun olmaması ve minimum İlkokul mezunu olması şartları aranmaktadır. Bu şartları taşıyan her bay bayan aday başvuruda bulunabilecektir.

İstenen belgeler ve başvuru süreci:

İŞKUR aracılığıyla açıklamada bulunan Sinop ili Erfelek Belediye Başkanlığının 6 temizlik işçisi ilanın başvuruları 12 Nisan 2021 günü ekranlara gelecektır. 16 Nisan 2021 tarihi mesai bitimine kadar da başvurular alınmaya sürecektir. Bu süreç içinde adaylardan istenen belgeler ise şu biçimdedir:

Adaylardan başvuru için dilekçe hazırlamaları ve bu dilekçeye İkametgah belgesi, kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, sağlık raporu, adli sicil kaydı, son altı ay içinde çekilmiş 2 adet fotoğraf ve son kez bitirmiş olduğu okula ilişkin diploma fotokopisini eklemeleri gerekmektedir.

Adayların dilekçe ile bu belgeleri elde etmesinin sonrasında başvuru tarihleri içinde Sinop ili Erfelek ilçe Belediye Başkanlığına şahsen müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

Böylelikle adayların başvurularını tamamlamaları gereklidir. İlanda 19 Nisan 2021 günü saat 10.00 da Erfelek Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde görüşme yapılacağı açıklanmıştır. Başvuru yapacaklar Sinop ili Erfelek beldesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Başvurusu kabul görenler için Erfelek Belediye Başkanlığı aracılığıyla belirlenecek bir tarih ve saatte sözlü ve uygulamalı mülakat yapılacağı ve mülakatın belediye başkanlığının toplantı salonunda yapılacağı ilanda bunun bunun yanında açıklanmıştır.

iskur-kurumdisi-personel-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu