Başvurular

İŞKUR En Az İlkokul Mezun Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı 2022

İŞKUR En Az İlkokul Mezun Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR En Az İlkokul Mezun Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR En Az İlkokul Mezun Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR En Az İlkokul Mezun Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı

İŞKUR aracılığıyla yeni yayına giren açıklama ile Öğretmen evi Müdürlüğüne yeni kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Alınacak personeller müdürlük bünyesine geçici pozisyonlara alınacak ve tam zamanlı olarak çalıştırılacaklar.

Kuşadası Öğretmen evi Bünyesine Personel Alınacak

Kuşadası Öğretmen evi aracılığıyla yapılan açıklama ile 1 kişi Temizlik Görevlisi, 1 kişi Garson, 1 kişi Aşçı Yardımcı olacak biçimde 3 kamu personeli alımı yapılacak.

Öğretmen Evi Garson Adayları 55 Yaş Sınır

Öğretmen evi müdürlüğüne alınacak 1 kişi Garson alımında alınacak personele asgari ücret ödemesi yapılacak, SGK ve yemek müdürlük aracılığıyla verilecek. Adaylarının minimum ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaş ile 55 yaş aralığında bulunması, adayların usta öğreticilik belgesi olması, adayların tercihen Kuşadası ikametli olması şartları bulunmaktadır.

Öğretmen evi garson alımı başvuruları İŞKUR Kuşadası Hizmet Merkezi 00006285491 İŞKUR iş ilan numarası üzerinden başvurularını aşağıda gösterilen biçimde yapması gerekiyor.

Öğretmen Evi Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi olarak alınacak 1 kişi personele ayılık ücret asgari ücret olarak verilecek bunun yanında SGK ve yemek verilecek. Başvuru yapacak adayların mesleğinde 6 ay profesyonel olması ve bunu SGK kayıtları ile belgelendirmesi, adayların kadın ve erkek 18 ile 45 yaş aralığında bulunması, adayların tercihen Kuşadası İkametli olması şartları aranmakta.

İlgilenen adayların başvuru yapabilmeleri için 00006285708 İŞKUR iş ilan numarası gerekmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Evi Aşçı Yardımcısı Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen evi bünyesine 1 Aşçı Yardımcısı alınacak alınacak personele asgari ücret, SGK ve Yemek olanakları sağlanacak. Adayların minimum ilkokul mezunu olması, minimum 18 en fazla 50 yaşında olması, adayların minimum aşçı çırağı belgesi olması, kuşadası ikametli olması şartları aranmakta.

Başvuru için İŞKUR iş ilan numarası 00006285646 olarak yayınlandı.

İŞKUR Öğretmen Evi Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak

Şartları taşıyan ve başvuru yapmak isteyen adayların 20 Eylül 2021 tarihine kadar başvurularını yukarıda dile getirdiğimiz İŞKUR iş ilan numarası ile İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu