Başvurular

İŞKUR Belediye 26 Kamu İşçi Alımı İlan Numaraları 2022

İŞKUR Belediye 26 Kamu İşçi Alımı İlan Numaraları 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Belediye 26 Kamu İşçi Alımı İlan Numaraları ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Belediye 26 Kamu İşçi Alımı İlan Numaraları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Belediye 26 Kamu İşçi Alımı İlan Numaraları

İŞKUR üzerinden kamu personeli olmak isteyenler için iş ilan arayanlara Akyurt Belediyesi aracılığıyla kamu personeli alımı yapacağını ilana bu gün itibari ile İŞKUR resmi sayfası üzerinden dile getirdi.

Alımı yapılacak unvan kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede 4 farklı unvanda olacak bunların 21 adeti beden işçisi, 1 adet Beko loder operatörü, 1 adet Kepçe operatörü ve son kez 2 adet kamyon şoförü alınacağı bilgisi verildi.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Gerekli Şartları taşıyan adaylar İŞKUR üzerinden kullanıcı ada ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra unvanların dile getirdiği başvuru numarası ile başvuru yapabilecekleri gibi ek olarak da Alo 170 Numaralı telefondan da alakalı ilana başvuruda bulunabilirler.

Şahsen müracaatlar için başvurular gösterilen ilçenin sınırları içinde bulunan il şube müdürlüklerine yapıla bilecektir.

Başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlamış olup en geç müracaatların son başvuruların 4 gün içinde 10 Ağustos 2021 tarihine kadar başvuru mesai saatleri içinde yapıla bileceği altı çizildi.

Genel Şartlar

Başvuru yapmak isteyen adaylar T.C  vatandaşı olmak, Medeni  haklarını kullanmaktan mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış ve en büyük yaş şartı olarak 40 yaşını geçmemiş olma şartı aranıyor.

Başvuruda bulunacak erkek bireyler için ilan şartları içinde askerlik ile ilişiği bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde gösterilen suçlardan ceza almamış olma yahut mahkûm olmamış olma şartları ile kamu personellerinin alınacağı bilgisi verildi.

Başvuru İş İlan Numaraları

Kamyon Şoförü ilan numarası 00006256086, kepçe operatörü 00006256060, beko loder operatörü 00006255930 ve son kez beden işçisi ilanı 00006255903 numarası verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu