Başvurular

İŞKUR B ehliyetli en az lise mezunu ambulans şoförü alım ilanı 2022

İŞKUR B ehliyetli minimum lise mezunu ambulans şoförü alım ilanı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR B ehliyetli minimum lise mezunu ambulans şoförü alım ilanı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR B ehliyetli minimum lise mezunu ambulans şoförü alım ilanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR B ehliyetli minimum lise mezunu ambulans şoförü alım ilanı

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanda İstanbul Personel Yönetim daimi 2 ambulans şoförü alımı yapılacağı altı çizildi. Bu kamu personeli alımı için açıklamalan şartlar içinde KPSS şartı yer almıyor ve bunun yanı sıra minimum Lise yahut dengi mezunları da başvuruda bulunabiliyor.

Adayların minimum Lise yahut dengi mezunu olması,

Askerlikle ilişiğinin olmaması,

Sağlık Kurulu Raporu (ambulansta çalışması, hasta taşıması ve seyahat etmesine engeli olmadığına dair),

En az 5 yıllık B sınıfı sürücü belgesinin olması,

Office programları ve bilgisayar kullanmada iyi olması,

SRC-1, SRC-2 ve Psikoteknik belgelerine sahip olması,

Dinamik çalışma mekanlarına uyum sağlayabilmesi gibi genel ve özel şartları taşıyan her bay bayan aday bu ilana başvuruda bulunabilecektir.

Başvuru süreci ve şekli:

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanda İSPER A.Ş. adı altında İstanbul genelinde çalıştırılacak 2 ambulans şoförü başvuruları 09 Nisan 2021 tarihinde başladı ve 14 Nisan 2021 tarihine kadar sürdürmektedir.

Adayların bu tarihler içinde yukarıda gösterilen şartları taşımaları durumunda [email protected]  adresine Özgeçmişlerini yazarak MAİL göndermeleri gerekmektedir. Bu mailin konu kısmına Ambulans Şoförü yazılması ilanda istenmiştir. Adayların bu hususa dikkat etmeleri gerekmektedir. Böylelikle Özgeçmişleri yazarak mail yoluyla gönderen adayların başvuruları tamamlanmış olacaktır.

Adayların gönderecekleri mail içinde bildirecekleri adres, telefon ve e-posta adresleri gibi iletişim detaylarını bunun bunun yanında yazmaları da başkaca önemle üstünde durulması gereken bir husustur. Çünkü ilanda mülakat yer ve zamanı ardından mesaj yahut mail yoluyla bildirileceği açıklanmıştır. Bu nedenle gönderilen özgeçmişlerde iletişim detaylarının doğru ve tam girilmesi adaylar için önem arz etmektedir.

Mülakat sonucu kazanan adayların çalışma planları ise ilanda haftalık 45 saat gösterilmektedir. Yine ilandaki unvanın Ambulans şoförü olması sebebiyle 24 saat görev – 72 saat dinlenme şeklinde bir vardiya sistemi de uygulanabileceği ilanda söylenmektedir.

isper-ambulans-soforu-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu