Başvurular

İŞKUR Antalya Büyükşehir en az ilkokul mezun28 Kamu Personeli Alıyor 2022

İŞKUR Antalya Büyükşehir minimum ilkokul mezun28 Kamu Personeli Alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Antalya Büyükşehir minimum ilkokul mezun28 Kamu Personeli Alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Antalya Büyükşehir minimum ilkokul mezun28 Kamu Personeli Alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Antalya Büyükşehir minimum ilkokul mezun28 Kamu Personeli Alıyor

Son yayına giren İŞKUR kurum dışı ile Antalya Büyükşehir Belediyesi farklı ünvanlarda 28 işçi alımı yapıyor. Yayınlanan bu belediye iş ilanları ile alınacak personeller Büyükşehir adı altında kurulan Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. adı altında daimi pozisyonda çalıştırılacaklar. Başvuru şartları içinde genel olan tek şey Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak.

Büyükşehir Belediye ünvanlar bazında personel alım şartları;

1kişi Silindir Operatörü,  5 kişi Mermer Ustası, 13 kişi Beden İşçisi, kamyon Şoförü 4 kişi, Dozer Operatörü 1 kişi, Kazıcı yükleyici operatörü 2 kişi, Harita Teknikeri 2 kişi olmak üzer 28 kişi alınıyor.

İlgilenen bütün adaylar için başvuru şartları ve Antalya Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla İŞKUR birimlerine gönderilen kurum dışı kamu işçi alımı ilan formları içinde bulunmakta olup haberimiz ekindedir.

Antalya Büyükşehir Belediye Başvuru Tarihleri

Büyükşehir işçi alımına başvuru yapacak adayların 01 Haziran 2021 tarihine kadar başvurularını ekte kılavuzda gösterilen irtibat bireyleri ile görüşmeleri gerekmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu