Başvurular

İŞKUR 8 Kamu kurum ilanları! 14 Şehir personel alımı başvuruları 2022

İŞKUR 8 Kamu kurum ilanları! 14 Şehir işçi alımı başvuruları 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 8 Kamu kurum ilanları! 14 Şehir işçi alımı başvuruları ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 8 Kamu kurum ilanları! 14 Şehir işçi alımı başvuruları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 8 Kamu kurum ilanları! 14 Şehir işçi alımı başvuruları

İŞKUR kamu işçi alımı ilanları 8 kamu kurumu için yayınlandı. İŞKUR 14 şehir işçi alımı listesi sayfa içindedir. Hani kurum kaç kişi ve hangi meslekte alacağı detayları sunuldu. Her ilanın kendine özgü başvuru şartları olduğu üzere sayfa sonunda daha kapsamlı kapsamlı kurum haberleri yapılmıştır. Başvuru yapacaklar ilanları incelemesi gerekiyor.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İstanbul 7 kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. En az ilkokul mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Başvurusu yalnızca Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli ve Tekirdağ şehirlerinden alınacak. 6-10 Mayıs 2021 tarihlerinde başvuruları alınıyor.

İŞKUR İşbaşı Eğitim Programları kapsamı içinde başvurular alınmaya başlandı. En az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Başvuru yapacaklar günlere göre mesleklerde değişmektedir.

Milli Savunma Bakanlığı 44’üncü bakım fabrika müdürlüğü İzmir adresine kamu işçi alımı yapılacak. En az ilkokul olanlar 7 Mayıs tarihi bitimine kadar başvuru yapılacak.

İzmir Bornova Belediye Başkanlığı 30 işçi alımı ilanları paylaşımı yaptı. En az lise mezunu adaylar içinden alım yapılacak. İşçi alımı başvuruları 6 ile 16 Mayıs 2021 tarihleri içinde yapılacak.

İŞKUR mesleki eğitim kursları 11 şehre işçi alımı için iş ilanları paylaşımı yaptı. Adana, Şanlıurfa, Bingöl, Kütahya, Afyonkarahisar, Mardin, Siirt, Ardahan, Malatya, Kars ve Hatay şehirleri alımı yapıyor. Başvurusu alınmaya devam ediliyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı 2 personel alınıyor. Laboratuvar ve elektrikçi alımı yapılıyor. Adaylar ilan durumlarına göre öğrenim durumu değişmektedir.

Devlet Su İşleri 4.Bölge Müdürlüğü Konya adresine işçi alımı yapılıyor. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar içinden 7 Mayıs bitimine kadar başvuru yapılacak.

Et ve Süt Kurumu şoför ve kasap alımı Adana şehrine yapacak. Bu ilana başvurular 7 Mayıs tarihi saat 23:59 kadar sürdürmekte. En az ilköğretim mezunları başvuru yapacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu