Başvurular

İŞKUR 7 Şehir Kamu Personeli ve İşçi Alımları 2022

İŞKUR 7 Şehir Kamu Personeli ve İşçi Alımları 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 7 Şehir Kamu Personeli ve İşçi Alımları ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 7 Şehir Kamu Personeli ve İşçi Alımları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 7 Şehir Kamu Personeli ve İşçi Alımları

İŞKUR ilanları ile 7 şehirde işçi alımı yapıyor. En az ilkokul mezunları kamu personeli alımı başvurusu nasıl ve nereden yapacağı detayları sunuldu. İstanbul üsküdar aşçı yardımcısı, Burdur büro memuru, Batman konfeksiyon işçisi dokuma konfeksiyon makineci, Kırklareli babaeski konfeksiyon işçisi, Karabük geri dönüşüm işçisi, Manisa yunus emre filtreli sigara işçisi alacak.

Şanlıurfa eyyübiye müşteri hizmetleri görevlisi alacak. Düzce gümüşova temel metal şekillendirme elemanı, proses işçisi, insan kaynakları yönetimi meslek elemanı alıyor. Düzce cumayeri konfeksiyon işçisi olacak. Düzce merkez anestezi sağlık teknikeri, ameliyathane hizmetleri sağlık teknikeri, tıbbi sekreter, ebe, laboratuvar teknikeri, hemşire personelleri alınıyor.

Ek olarak acil tıp teknisyeni, hasta ve yaşlı bakım elemanı, sekreter, ambar/depo görevlisi, market elemanı, metal mamuller montaj işçisi, Düzce kaynaşıl proses işçisi işçileri alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

Kuruma kayıtlı işsiz olmak, 15 yaşını doldurmuş olmak, emekli olmamak. İş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmış olmak, başvuru yapmadan üç ay önce herhangi bir yerde çalışmamış olmak. Erkek adayların askerliğini yapmış olması yahut askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir. Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru gereken belgeler

Nüfus cüzdanı, son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf, askerlik durum belgesi (18 yaş üstü erkek adaylar için), adayların görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair belge istenmektedir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar alışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile Hizmet Merkezlerine gidip istedikleri zaman başvurularını yapabileceklerdir.

Bu alımların tamamında ikamet şartı yer alıyor. Diğer şehirler ilana çıktıkça paylaşmak istedik. İŞKUR İEP aşağıdaki link adresi üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx?ProgramTur=3

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu